Pet Bugu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Zafux tarafından 21 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Zafux

Zafux User

Sorun videoda
    nasıl düzeltebilirim

2. KARANLIK

KARANLIK User

İnternet geçmişinizi ve dns önbelleğinizi temizleyiniz.

KeskinBicak bunu beğendi.
  3. Zafux

Zafux User

önbelliğimi nasıl temizleyeceğim

4. Bu alıntıyı incele :

5. hocam öncelikle dns yi 8.8.8.8 ve ikinci yerede 8.8.4.4 yazarak değiştir tarayıcının herşeyini ccleaner programıyla temizle, modemi resetle pc yi resetle düzelir...

6. Zafux

Zafux User

tamam dns önbelleği resetleyip windowsu yeniden başlatıp geliyorum bakalım ne olacak

bu dediklerini yazdım hata veriyor olmuyor modemi resetleyip baştan kurdum chrome da herşeyi sildim baştan kurdum yine düzelmedi

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Nisan 2014
  7. Ben bu alıntıyı buzmavi adminden aldım istersen konuyasen bak linki :

Son düzenlenen: 21 Nisan 2014
  8. tabutçu99

tabutçu99 User

direk cromun geçmişine git sil geçmişi orda arama var oraya çerezler yaz oda da tarayıcıyı sıfırla azıyo tıkla intarne rahatlıyo bendede ticaret modulunu açıyom pet yoldayken yakıtı bitinci bugda kalıyo sonra duzelmiyo f5 çekmek zorunda kalıdom

9. Zafux

Zafux User

şimdi kardeşimin bilgisayarında denedim ondada aynı sorun var acaba bu sorun benim hesapta olabilirmi?

tamam şimdi düzeldi teşekkürler

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Nisan 2014
  10. Merhaba ;

Yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.

Konu çözüme kavuştuğu üzere kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

KeskinBicak bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.