Pet değişikliği

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve alibican07 tarafından 28 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. alibican07

alibican07 User

Zamanında normal pet almışım 5 levele zor kastım. Şimdi birleştirden 10 level pet alabiliyorum ama oyun almama izin vermiyor . burda bi saçmalık yokmu

2. -333-

-333- User

neden saçmalık olsunki neresi saçma.

3. Halihazırda pete sahip olduğun için yenisini alamaman normal , ayrıca bildiğim kadarı ile birleştirden aldığın pet de tıpkı dükkandan aldığın gibi level 0 olarak başlıyor . Birleştirden alındığında level 10 olarak başladığına dair bir kaynak bulamadım .

4. ALDEBARAN.

ALDEBARAN. User

Birleştir de ismi "P.E.T 10" olarak yazdığı için 10 level pet olarak anlamış olabilir. Peti birleştirden yada dükkandan alman hiçbir şey fark etmiyor en baştan seviye atlatman lazım. Görev ve Galaksi kapısı bitimlerinde petini açık bırakırsan pete daha kolay seviye atlatabilirsin.

militaryship-3 bunu beğendi.
  5. Merhaba,

"P.E.T 10" seviye değil malzemenin direkt olarak ismi şeklindedir. Birleştirden aldığınız P.E.T ile dükkandan aldığınız aynıdır. Malzemeye sahip olduğunuz için de tekrar birleştiremiyor olmanız normal. P.E.T e kolay şekilde seviye atlatmak için galaksi kapılarını yaparken açık tutabilir ve tecrübe desteği alabilirsiniz.

Cevap veren arkadaşlara teşekkürler.

İyi Forumlar.