pet düşman bulucu

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve ARMAGEDDON tarafından 17 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Fikir güzel,daha da geliştirilip uygulansın mı?

1. Evet

100,0%
  2. Hayır

oy sayısı 0
    0,0%
  1. ARMAGEDDON

ARMAGEDDON User

Benim gibi bu dertten muzdarip olan çok fazla arkadaş olduğuna inanıyorum. Bazı görevlerde bizden birden fazla türde npc bulup kesmemizi istiyor(4-5 te uber mordon ve uber saimon görevini örnek olarak düşünebilirsiniz.) Pet düşman bulucu ile sadece bir çeşit npc yi aratabiliyoruz ve harita çok büyük olursa görevdeki diğer yaratığı yakınımızda olsa bile düşman bulucu diğer yaratıkta olduğu için bulamıyoruz. Bu kısımda sorunu anlattım ya da anlatmaya çalıştım.
    Bu kısımda ise çözüm önerisi olabilecek bir şeyden bahsetmek istiyorum. Pet düşman bulucuya checkbox seçeneği gelecek. Böylece kullanıcı istediği npclerin yanındaki checkboxı işaretleyerek tek seferde birden fazla çeşit npc yi aratabilecek. Tabii ki de yaptığımız seçimde en yakında olan npc hangisiyse onu görücez şu anki sistemde olduğu gibi.

2. düşman bulucu kullanmıyorum şahsen ama kullananlar için çok iyi bir fikir , kesinlikle +1

3. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. :)

İyi forumlar.

4. ARMAGEDDON

ARMAGEDDON User

Arkadaşlar yazılanlar ortada. Destek olun bu konuya. Şu anda ki görevler ve ileride gelecek olan görevler için bu fırsatı kaçırmayın.

Sayfayı Paylaş