PET Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve İbrahim13 tarafından 28 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. İbrahim13

  İbrahim13 User

  arkadaşlar kolay gelsin ben kamuflajım ama pet yaratığa sıkmıyor güncellemi geldi.


  • Hata: Kamufle iken NPC imha ediıiyordu - DÜZELTİLDİ
  adminim siz daha ne kadar oyunu bozacaksınız sizi anlamıyorum gerçekten yeter bu kadar oyunu beter etmişsin rezil etmişsin ...

  petin ne suçu var lazer sıkma menzili kısa etmişsin ve yakıtında çok çabuk bitiyor bunları ne suçu var gidin botlarınızı banlatınız ...

  yeter bu kadar o kadar boşa emek veriyoruz sizde bozuyorsunuz...
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Ekim 2020
 2. .Hypnos.

  .Hypnos. Guest

  Merhaba,

  Oyun yönetimi böyle bir karar almıştır. Bunun sebebini yeni gelecek olan BL etkinliğinde İnvoke ve Mindfire kesmenin önemli olmasından dolayı İnvokeları pet ile kesen oyuncuları engellemek için olduğunu düşünmekteyim. Bot banlamaları merkez ekip tarafından yapılmaktadır ve ilerleyen zamanlarda diğer ban dalgaları da gelecektir.

  İyi forumlar.
   
 3. İbrahim13

  İbrahim13 User


  Vallahi oyuncu tarafında böyle oy verilmiştir diyorsunuz maden oyuncular puşhing ve yaratık soğuma için %100 oy verdiler ama siz yinede bişey yapmadınız.
   
 4. Bot kullananlar para yatırıyor diye banlama olmuyorsa haklısınız . Banlama yapamıyorsanız sizlerin insiyatifinde hız beslemesini süreli kilitleyebilmeniz lazım. Bu sayede geminin hızını düşürüsünüz. Diyeceksiniz hızlı gemi alır. Alsın hasar gücü az olacağı için normal oynayıp sürekli görev yapan oyuncular birazdaha avantajlı olacaktır.Sistemde biraz rahat eder pingde rahatlama olur.Uyarı alan oyuncu size 1 veya 2 dk chet özel bölümünden bot olmadığını söylerse sizde hız blokajını kaldırırsınız.
   
 5. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Oyuncu tarafından bu yönde oy verildiğini ifade edilen bölüm neresi acaba? Moderatör arkadaşımız bu kararın Merkez Ekip tarafından alındığını ve bunun "Sebebinin" yeni gecelek olan etkinlik için olduğunu "Düşündüğünü" belirtmiştir. Mesaj içeriği dahilince yanıt hazırlamaya özen gösterelim.
  Bot banlamaları; rütbeli veya para yatıran oyuncu olarak ayırmamaktadır. Geçtiğimiz günlerde Tümgeneral birkaç geminin tamamen kapatıldığına da şahit olduk. Bulunduğumuz konum için de aynı durum mevcuttur. Herhangi bir ayrım yapılmadan cezai işlemler uygulanmaktadır.
  Oyun içeriğine yazılımsal müdahale yetkimizin olmadığını bilmeniz gerekiyor :) .
  Bu yönde içerik ekelemesini yapması gereken Merkez Ekiptir. Bu yönde inceleme ve cezai işlem yetkimiz henüz bulunmamaktadır.

  İyi Forumlar.
   
  .Hypnos. bunu beğendi.
 6. karakule26

  karakule26 User

  Adminim ben attend ıx kesiyorum ama attend ıx vurmadan sıkıyorum ama pet o kadar menzili düşüktür hatta hiç vurmuyor yaratıklara ne yapmamız lazım vurması için.
   
 7. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Hasar alma menzili içerisinde(NPC'ye göre değişiklik gösterse bile sizin haser verdiğiniz menzi olarak belirtmek isterim) P.E.T. hasar vermektedir.

  İyi Forumlar.
   
 8. karakule26

  karakule26 User

  adminim menzili çok düşük petin hatta ben düşmana sıkarken pet gelene kadar sıkana kadar patlıyorum zaten

  ve yaratık keserken pet menzilde duruyor boşu boşuna duruyor şuna bi el atında ekip teknikler düzelttsinler eskisi gibi sıksın o kadar .