Öneri Pet Hammadde(Palladium) Artırıcı Protokol

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve ★Ɔ│ΛLFΛ│C★ tarafından 11 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Pet Hammadde Artırıcı Protokol Gelsin Mi ?

 1. Evet

  54,5%
 2. Geliştirilebilir (Nasıl Geliştirileceğini Yazınız)

  6,1%
 3. Hayır

  40,9%
Birden fazla oy kullanılabilir.
 1. Pete Yeni Bir Protokol. Hammadde Artırıcı Protokol. Bu Protokolden Petlerimize En Fazla 2 Adet Yerleştirebiliyoruz. Bu Protokolün Sadece 2 Seviyesi Vardır.
  • 1. Seviye Hammadde Artırıcı Protokol = Petinizin Topladığı Hammaddeyi 2 Katına Çıkarır. Dükkandan 25,000 Uridiuma Alınır.
  • 2. Seviye Hammadde Artırıcı Protokol = Petinizin Topladığı Hammaddeyi 3 Katına Çıkarır. Dükkandan 37,500 Uridiuma Alınır.
  Not: Dikkat Edicek Olursak Arge Değildir Protokoldür Sadece Pet İçin Artış Geçerlidir. Gemi Yine 1 Tane Toplayacaktır.
  Not:Her Protokol Geminin Topladığı Hammaddeyi 3 Kat Artıracaktır. İlk Protokol İle 3 Sonra İkinci Protokolün Bonusunu Ekleyerek 3 ün 3 Katı Olan 9 Palladium Toplamayacaktır.
  Misal Vericek Olursak 2 Tane 2. Seviye Protokole Sahip Olan Birisinin Peti 3+3 = 6 Hammadde(Palladium) Toplamış Olacaktır.
  Görsel Hazırlayamam. Bonus Hammadde Artışları Ve Protokol Fiyatları Değişebilir. :) 5-3 Haritasına Canlılık Katmak İçin Süper Bir Fikir. Bu Fikir Palladium x2 Payment Paketinden Daha İyi, Mantıklı Olur Diye Düşünüyorum.
  Desteklerinizi Bekliyorum :)
   
 2. DraydiBoy

  DraydiBoy User

  konu güzel ama pala da yani 5-3 de cok fazla oyuncu toplulugu oluşur ya zaten botcu arkadaşlar gg için yapıyor sende onlara bunu verirsen vay anam halimize 4 tane toplasa 1 gg ediyor çok fazla karı var oyum olumsuz
   
 3. Palada Bot Varmı Bilmiyorum Ama Emekle Oynayanlar İçinde Güzel Olur. Düşünsene Petin 3 Tane Pala Topluyor 1 GG :) Gemiyle 15 pala topla dur :D Eğer Fikrini Değiştirecek Olursan 2 Seçenek İşaretlemeyi Açmıştım.
   
 4. birde şu şekilde düşünmeni tavsiye ederim..

  adamlar ( botçular ) günde 15 20bin pala toplasalar ve bunlar bildiğim kadarıyle bot sadece pete toplatmaya yarıyor senin fikrinle günde 100bine çıkar buda onların daha seri bir şekilde fullenmelerine ve seni palada yada başka bir yerde rahat rahat kasılmana engel olucaktır yani senin ve düşük seviyedeki arkadaşların bende dahil gelişimini şimdikinden dahada aşağıya çekecektir. oyum evet ama umarım böyle birşey olmaz :D
   
 5. Böyle Düşünmemiştim Bide Pala Bot Varmı Cidden Ya :D Ben Elitleri Değilde Düşük Seviyeleri Düşünmüştüm (Fiyatları Yüksek Ama Değer). 8 İris Biri Gitsin tek seferde 4-5 pala toplasın istiyorum. Tabi Oyun Savaş İçerikli Oldugu İçin Büyük Balıklar Küçükleri Yiyecek. Sende Haklısın :D
   
 6. DraydiBoy

  DraydiBoy User

  google amcaya sor diye bak sonuçlara :)
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Şubat 2017
 7. Olsun Bot Kullananlar Banlanır :p Yeni Oyuncular Daha Seri Kapı Yapsın, Zeta Yapsınlar, Arge Havoc Yapsınlar :D
   
 8. VALEYARD

  VALEYARD Guest

  Merhaba,

  Forumda illegal programlardan bahsetmek yasaktır.

  İyi forumlar.
   
  ★Ɔ│ΛLFΛ│C★ bunu beğendi.
 9. Sampson

  Sampson User

  bahsetmek yasak :D ama oyunda yüzlerce kişinin kullanması serbest ne güzel ya
   
 10. DraydiBoy

  DraydiBoy User

  Tamam kusura bakmayın
   
 11. Konu Güncel
   
 12. Olmaz olur mu var tabiki :D
  Botçuları göz önünde tutarak konuya pek olumlu bakmıyorum :/
   
 13. :D Emekle Gelişenlerde Kazansın. Veya Botçular Bu Sefer 5-3 de bota atarlar Pvp haritaları Boş Kalır Biz Orda Toplarız.

  Güncel

  Güncel

  Geliştirilebilir Diyen Arkadaşım Nasıl Geliştirebileceğini Yazar mısın ? :)

  Güncel

  Güncel
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Nisan 2017
 14. Alfarslan

  Alfarslan User

 15. batmanfuki

  batmanfuki User

  Böyle bir güncelleme olamaz kimsenin uridium çekmesine gerek kalmaz 1 günde 15 kapı yapan bile çıkar neredeyse sadece paladium toplayarak. 1 paladiumu 2 sayacak bir protokol getirilebilir ne fazla ne çok.
   
  Alfarslan bunu beğendi.
 16. Alfarslan

  Alfarslan User

  Fikrini Söylediğin İçin Sağol
  Sende Topla Sende Yap :)
   
 17. Arkadaşımın konusu güncel tutayım :D
   
 18. Oranlar fazla. 12 tane protokol taksak 36 kat artmasından bahsediyoruz. Sırasıyla %1 %3 %6 diyip uygun rakamlar elde edilebilir.
   
 19. Katiyen katılmıyorum, söylediğin rakamlar çok uçuk rakamlar. arkadaşların dediği gibi onlarca pet b*t ları var ve bu botçular için cennete düşmek gibi birşey olur. geliştirilebilirliği bile yok. oyum olumsuz
   
 20. dikkatli okumamışsınız sanırım :) en fazla 2 protokol alabiliyoruz
   

Sayfayı Paylaş