PET İle İlgili Sorularım Var

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Shsuahabw tarafından 14 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Shsuahabw

Shsuahabw User

Beyler direk konuya giriyorum öncelikle ilk sorudan başliyim
    -pet 100k damage nasil atar full pro yüvsit açik 3 seviye duşmana vurma (13 seviye prolar) ile 50k yi gordum 100k atanlar nasil yapiyor benim petime 160k atanlarda var petiyle hadi onun pete daha fazla vurma modulu var diyelim
    -pet lazeri daha cok mu vuruyor pro lazeri mi yüksek ihtimalle produr ama stabil olarak öneriniz nedir
    -Petten kalkan çekmeme sorunu var petin kalkani duşmuyo cogu zaman bu sizde de oluyo mu
    Petin 2 tane modulu var beacon falan diye grciyo etraftakilere can basiyo digeri hasarini arttiriyo bu agatusla gelmiyo mu ne zmandir bekliyorum tyrannos centrion geldi bu bir turlu grlmedi yada ben mi kacirdim
    -genel olarak max dmg modulunuz kac oluyo ve delme 3 unude hesaba katarsaniz
    - pet kalkani dp linkde ise yariyo mu en onemlilerinden biri bu adamlar peti 2 saniyede kesiyo 300k dp var ben bunlarin pete vuruyorum olmuyo neden boyle pet lwzeri aksorbesinden dolayi mi(dp link bagliyken 2 tarafinda pete degil gemiye gemiye vurdugunu baz aldim ) dmgler cok yakındir

Şimfiden teşekkurler yanitlayan arkadaslar icin

2. AA_FAİLED

AA_FAİLED User

-BL canavarları dışında en çok vuran petin özel lazeri,
    -Pet kalkanı dp linkte baya işe yarıyor. Petin özel kalkanını fullemeni öneririm. Hatta geliştirme yaparken de kendi geminin kalkanından önce petin kalkanını geliştirmen daha yerinde olur, yegane tavsiyemdir. Ayrıyeten petin keyfekeder hasar atcak diye uğraşma bence sadece dp link için yatırım yap, protokolleri pet canıyla doldur. O bahsettiğin kesemediğin petlerin canı 440-450k. Yine de adamların 2 saniyede gemine vurarak petini kesememeleri gerekiyor, bir ihtimal petini savaşırken dp link için anlık açıyorsan o sırada petin kalkanı dolmamış olabilir.
    -Dmg modüllerinde kendimin değil ama bir arkadaşımın orcus tek kırmızı modülde %22(katlamalı 44 :D) oyuncu gemilerine hasar olduğunu gördüm.

3. Konuyla alakalı bir soru sorayım sana bl canavarları dışında şu en fazla vuran petin özel lazeri geliştirmeye açık mı acaba? Aynı zamanda petin özel kalkanı da cevaplarsan sevinirim

4. AA_FAİLED

AA_FAİLED User

Evet ikisi de 20. seviyeye kadar geliştirilebiliyor.
    20. seviyelerde +%9.5 hasar ve +%19 kalkan şeklinde

Dontforgetme bunu beğendi.
  5. Sağol dostum ben bir de şeyi anlamadım bo3 kalkan da 11.500 kalkan veriyor(öyle hatirliyorum)
    Şu petin özel kalkanı da 11.500 kalkan veriyor yani pet için bo3 ile petin özel kalkanı arasında ki fark nedir merak ettim

6. AA_FAİLED

AA_FAİLED User

Bo3 11.450 kalkan veriyor. Petin kalkanı 11.900 veriyor.

Dontforgetme bunu beğendi.
  7. Shsuahabw

Shsuahabw User

44dmg iyimis tekte bende 32 hasar yada 40 npc var delme cok az 20 hepsi katlanmis

8. AA_FAİLED

AA_FAİLED User

delmeyi katlanmış 30a çıkarman çoğu yerde yeterli oluyo; abg, ebedi ve karantinada güveyle birlikte kalkanları komple yok sayıyor. Bu canavarların kalkan yayılımları 50. Npc hasarın baya iyiymiş ama, plutus sıralamasında görürüz seni :D