Pet ile Pala Toplama Yardım

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve FiRiKoCuM* tarafından 3 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. FiRiKoCuM*

FiRiKoCuM* User

Arkadaslar 10lvl petim var paladium toplatmak istiyorum falan ordaki canavarlarla uğrasman istemiorum ben kamufile bassam sisli alnın dısında dursam pete de 3seviye hammadde toplayıcı ve 2 tanede radar 3.seviye alsam ne akdar uzaktan toplar?

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

2 tane level 3 radar ile kamufle iken sisli bölgenin tam sınır izasında yaklaşık petin kat ettiği mesafe aşşağıdaki resimde görüldüğü kadardır.

Mumu bunu beğendi.
  3. adminim nasıl peti açık bırakcam toplasın diye paladyum

4. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

petinizin dp sını doldurmanız lazım diyer düşman oyuncular tarafından imha edılmemesı için siz kamufule alınca yaratıklardanda kurtulmuş olursunuz hammade toplama modülünüzde olması lazım

Kyifli forumlar

5. arkadasım moderatöründe dedigi gibi seviye 3 radar ilke sıkıntını çözersin ayrıca casus gemi alırsan kamufleye para vermezsin hiç :D

6. KARANLIK

KARANLIK User

Gerekli cevaplar verildiğinden kilitlenmiştir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.