pet ismi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve kaluz tarafından 21 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. kaluz

kaluz User

pet ismini değiştirmeye çalışıyom ama ne yazdıysam olmadı,dikkat ettim kırmızı nokta hiç bir harfte yeşile dönmüyor

2. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

Pet ismini yazarken özel karakter kullanma ve ingiliz alfabesindeki harfleri kullan birde 16 karakterden fazla yazamazsın...

3. kaluz

kaluz User

KELKİTLİ dikkat ettim,ABC bassıyom olmuyor,uride var yeterince,hiç bir harfte yeşil olmuyor

4. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

Sen istedigin nicki yaz ama benim yukarıda yazdıgım kurallar içinde ve onayla olması lazım...Yandaki renge dikkat etme...

5. Birde başlangıçta boşluk bırakmış olabilirsin yani ilk önce hiç bişe yazmadan tamamen silme tuşuna bas sonra yaz belki düzelir ben yeni nick girerken bazen böle oluyor.

6. kaluz

kaluz User

yok 'diktator T.....' yazmaya çaliştım olmadı.kaluz yazınca oldu,demek sistem bunu bile çakıyor,nasıl bi sistem bu be,yuh yani :O
    yardımcı olmaya çalışanlara tşkler

7. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

Kardeş dedigim gibi . işaretini kabul etmemişdir birde boşluk bırakmışsın onu hiç kabul etmez :D kolay gelsin...

8. Merhaba ;

P.E.T'inize koymak istediğiniz ismi anladım. Siyasi içerikli isimler koymayınız, ban almanıza sebep olacaktır.

Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.