Pet kamikaze sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve #KARARSIZ#1 tarafından 26 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. malum bugun abg doneyım dedım fakat pet kamıkazede sıkıntı yasadım faklı hesaplarda denedım aynı bırde sız kontrol edıp yetkılılere bıldırırsenız sevınırım

2. nasıl bir sorun yaşadınız? ben bugün 6 kapı filan döndüm hiç sorun yoktu

3. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Sanırım PETinizin canı fazla olduğu için patlamamakta petinizi patlatıp tekrar kamikaze atmayı dener misiniz? Ya da başka bir sorun varsa detay verir misiniz?

İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Temmuz 2020
    Luminous bunu beğendi.
  4. karakule26

karakule26 User

onu demiyor adminim pet kamikaze artık darbeye değil kalkana vuruyo oda işe yaramıyo

5. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Söylediğiniz konu hakkında bir ekran görüntüsü atabilir misiniz?

İyi Forumlar.

Luminous bunu beğendi.
  6. sanırım bende de öyle oluyor

7. karakule26

karakule26 User

vallah şimdi kapım yoktur görüntüde alamıyorum kusura bakma

8. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Belirtmiş olduğunuz durum hakkında; böyle bir durum mevcut değildir. Yaşamış olmanız durumunda ekran görüntüsü iletmeniz gerekmektedir. Gerekli incelemeler yapılmıştır.
    Belirtildiği üzerine Ekran görüntüsü gerekmektedir.

İyi Forumlar.

9. karakule26

karakule26 User

ekran görüntüsü alsam ne olacakki sanki çok yardım ediyorsunuz aylardır yıllardır sizi hiçbir zamanda 1 iyilik görmedim elimde bile iyilik görmedim boş boş ekran görüntüsü alsam atsamda yardımcı olacak kimse bizi yabancı olarak düşünüyor biz yabancı değiliz türküz

10. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Yanlış anlaşılmak istemem, size bu eylem doğrultusunda herhangi bir zorunluluk yüklenilmemiştir. Bir sorun belirtmeniz durumunda sorunun daha anlaşılır olması adına sizden belirli içeriklerin teminatı istenmektedir. Support Takımımıza oluşturmuş olduğunuz biletinizde sizden istenen içerikler gibi düşünebilirsiniz.

İyi Forumlar.

11. Yüklediğim resmi göremiyorum belki sizde de aynı sorun olabilir diye link bırakıyorum;
    Bende de aynı olay mevcut bu sorun mu yoksa oyunun yeni hali mi anlayamadım kapılarda bir çok değişikliğe gidilmiş mevcut ve gerekli nerede onu bile bilmiyorum şans eseri açılan bu form a denk geldim
    Saimonlarda bile artık kamikaze atınca yaratıkların hepsi köşeye kaçıyor, kamikaze 3 modülü olmasına rağmen 2 kere pet atınca yok olan yaratıklar şuan en az 8-9 defa atmam gerekiyor.
    kamikaza artık rakip ya da yaratığın kalkanınada mı vuruyor yoksa bu bir sorun mu?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Temmuz 2020
  12. the_flood

the_flood User

abg kapılarındaki yeni güncellemeden kaynaklanıyor. lag sorunu yaşanmaması açısından dalgalardaki npc sayıları azaltıldı fakat ncp ler güçlendirildi.bu nedenle eskisi gibi 1-2 seferde patlamıyorlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Temmuz 2020
  13. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Öncelikle belirtmek isterim ki forum içerisinde link paylaşımı yasaktır, mesajınıza fotoğraf ekleme adımlarını buradaki konudan görebilirsiniz.

Yine buradaki mesajdan göreceğiniz üzere ABG kapılarında bir dizi değişiklik meydana geldi. Bu doğrultuda saimonları tek kamikaze ile imha edemeyebilirsiniz. Bahsettiğiniz gibi kamikazenin hasar dağılımı kalkan/gövde oranlarında bir değişiklik yoktur.

İyi forumlar.