Öneri PET Kamikaze Tuş Ataması ve Kilitlenmesi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve _*_supernatural_*_ tarafından 6 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Tuş Ataması Yapılsın mı ?

1. EVET

91,9%
  2. HAYIR

8,1%
  1. Pet Kamikazeyi uzun süre önce Bekleme süresi getirip zaten bitirmişler. Buna sitem etmiyorum baştan böyle olsa hiç rahatsız olmazdık. Ama kombo tamir, koruma modu gibi modlara tuş atanabiliyorken neden en çok kullanılan kamikazeye atama yapılamıyor. Bu arada Pet Kamikaze kendini patlatmıyor yaratıklar uzaklaştıktan 3-4 saniye sonra patlıyor. Pet Kamikaze yaratığa kilitlensin takip etsin pvp savaşlarına biraz renk katılmış olur. Bu sorunların çözülmesini istiyorsan sende evet de.

Edit1 : En az kamikaze kadar önemli olan PET tamir tuşu ataması olması lazım.

Son düzenlenen: 14 Ocak 2019
  2. Sorun düzeltmek için fikir havuzunda konu açılmaz kardeş.

Fikrin kamikazeye tuş atamak ise bence olmamalı.
    Kamikaze savaşlarda taktiksel öneme sahip bunu tek tuşla yapmak bence hiç hoş olmaz. Oyuncunun bunu manuel olarak ayarlaması, savaş becerisini geliştirir. Bu oyunda savaşmak aşırı derecede ustalık ister ve bu durumu bozumak, her şeyi otomatik yapmak hiç hoş olmaz.

MUHAFIZ-MEHMET-ÇVŞ bunu beğendi.
  3. Kardeş deyimi hiç tanımadığın biri için hele bide yazılı dile getirilince çok itici oluyor. Fikrine saygım var ama birde şöyle düşün; Asıl taktiksel olan kamikaze değil Kombo Tamirdir ve onun tuş ataması var. Yani fikrinle ters düşüyor bu dediğin. Pve içinde kullanılan kamikaze için bence %100 gerekli.

Son düzenlenen: 7 Ağustos 2018
  4. Mugiwara

Mugiwara User

Tuş ataması olsa çok iyi olur. Direk vip çekerim.

5. Bence zaten olması gereken bir olay. Ben bıktım ekranda pet sayfası zaten boşuna yer kapılıyor.

6. Oyunu kullananlar hiç değilse kısa bir fikir beyan ederse konumuz güncel kalır.

7. akın133

akın133 User

Katılıyorum +1 yapılmalı.

8. keskinniyo

keskinniyo User

Vip çekmeyenlere bir dezavantaj daha olabilir ama yinede oynarken büyük rahatlık sağlar, olumlu

9. GÜNCEL

10. laasszer

laasszer User

Bu çok iyi olur gelsin bu.

11. LARK1988

LARK1988 User

güncel +1

12. .üYe.

.üYe. User

destekliyorum kesinlikle olması gerek kapıda çok ihtiyaç oluyor.

13. Kesinlikle *elektrikçi*ELF* kardeşe katılıyorum :cool: Kamikezeye kesinlikle tuş atanmamalı, NPC kesmekten çok savaşta kullananlar var peti ve çok kritik önem taşır. Bu yüzden pet imhasından sonra tamir etmeye(peti tekrar açmaya) ve kamikazeye kesinlikle ama kesinlikle tuş atanmamalı....

14. Bu Fikirden önce hiç değilse Tamir etme tuşu atanabilmeli. Güncel.

15. xXTheMexXx

xXTheMexXx User

Savaşta yapılmamalı bence. Herkesin aklına gelmiyor 75 bin hasar vermek karşıdakine. Ama PVE de olabilir...

16. Savaşta yapılsa ne değişecek ? Buz+Kami kombosunu yapabilen az ...

17. xXTheMexXx

xXTheMexXx User

Valla biz yapıyoruz .dd

18. Tüm pet modülleri klavye tuşlarına atanabilmeli bence olabildiğince her özelliği klavyeye atamaya çalışsam savaşı daha akıcı hale getirmeye çalışsam da pet modüllerini kullanmak gerçekten çok uğraştırıyor belli bir listeden seçmemiz isteniyor çünkü bu özellikler ve savaştaki vur kaç avantajımızı kaybedebiliyor hatta tam o sırada atılmış şanslı bir ema ile bütün pvpnin seyri değişebiliyor hatta özellikle bazen kendim de bu taktiği yapmaktayım petine saldırıp patlattıktan sonra tekrar tamir edip koruma ya da kamikaze moduna almaya çalıştığını yani dikkatinin dağıldığını düşünerek ema atıyorum ve bu yüzden bazen 5-6 kez fazladan lazer atışı yapabiliyorum. Buna rağmen yine de klavye tuşlarına atanabilmeli ve bu saçma mouse hamallığını ortadan kaldırmalı oyun.

19. uzayl80

uzayl80 User

olabilir + konu güncel diyeyim :)

20. usta06

usta06 User

sadece kamikazeye de değil , bütün modülere tuş atanabilmeli

Sayfayı Paylaş