Pet Kısayolları - 2

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ALUCARD-BeRsErK tarafından 21 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Sayın Vurgun Modum,
    Sanırım benim yazdıklarımı, geç saatte olduğu içindir, tam anlamıyla okumamışsınız. Aşağıya yazdıklarınızı kopyalıyorum.

"Merhaba

soru 1 apis ve zeus parcaları bizim yapabıleceğimiz bir şey deyıl sistem tarafından belırlenıyor ve sız zeus kutusundan apıs çıkmasını ıstemıyorsunuz ama apisi olmayanlar nasıl alacak
    soru 2 sizin lf3 veya sgn kalkanız var ama diyer oyuncuların yoktur ve böyle devam eder
    soru 3 pet konusu hakında ilerde teknık ekıpler deyıstırme olasılığı yapabılırler
    soru 4 10 lu slot yerıne 15 lı olsa bızde ısterız sonuçta bizde oyuncuyuz bu konuda sızı desteklıyorum
    soru 6 galaksı kapıları normald 5 lı basımlarda hem kapı hem cepane gelme şansı yuksek bazı oyuncularımız 100 lu basıyor 5 lı basmanızı tavsıye ederım
    soru 7 kamufule kutu toplayanlar var ewet ama oyuncular radar protokolünü almışlar ve hem kutu toplayıp hemd yaratık kesıyorlar
    soru 8 bazen chatte argo kufur kelımelerınden dolayı ip ban atılıyor ve belırlı bi süre örneği 7 gun ve 15 gün 30 gün gemılerı kapanıyor ama süre aşımı sonunda tekrar açılıyor"

kılıtlenmesı uygundur

Keyıflı forumlar

Cevap 1: apisi olmayanlar zaten yeşil kutuları toplamaya devam edecektir. Zeus isteyenler ise sadece altın kutu toplamaya devam edecektir.
    Cevap 2: SGN kalkanı veya LF3ü olmayan bir arkadaşın, VIP üye değilse, 1500 uri basıp , " belki kalkan yada LF3 çıkar" umuduyla kutu alacağını hiç varsaymıyorum.
    Cevap3-4: Teşekkür ettim . Siz, üst kademelere bizden daha yakın olduğunuzdan dolayı böyle bir şeyi belirtmiştim. Sizin iletmeniz daha hızlı olur sanırım.
    Cevap 7: SAyın modum, bu toplayanlar pet falan değil, apaçık mouse progamımıdır nedir ondan olmalı. ( Ayrıca 4-x yani 4-1 ,4-2 ve 4-3 haritalarında NPC yoktur)
    Cevap 8: Ben chatten atılmayı yada banlanmayı kastetmedim. Adam genel sıralamada yok! Yani en iyi oyuncular sıralamasında bulunmuyor ve diyorki "ben gemiyi açtırtçam" benim sorduğum hangi sebeplerle kapanan bir gemi açtırabiliyor , biz de bilmek isteriz. Bizim de yarın öbür gün bir sebeple kapanırsa, aynı yolu izleyelim.

Saygılarımla.

Küçük bir hatırlatma: Sayın modum "deyil" yerine "değil", "deyiştirme" yerine "değiştirme" yazmanız gerekiyordu. Malum küçük kardeşlerimiz de okuyor forumu, yanlış öğrenmesinler.

2. Merhaba ;

Eğer ki bir moderatör ile ilgili sıkıntınız var ise kendi konusunda irtibata geçebilirsiniz. Lütfen her bölümü amacına göre kullanınız.

Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.