Pet Kutu Toplama ile ilgili

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Antheras tarafından 28 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Antheras

Antheras User

Merhabalar;
    Pet kutu toplarken gemiyi hareket ettirdiğimde toplamadan diğerine geçiyor, hangisini toplasam diye ikilemde kalıyor :) Bu sorunu supporta da bildirdim fakat burda da konu açmak istedim. Bilgisi olan var mı ya da aynı sorunu yaşayan?

polatalemdar311 bunu beğendi.
  2. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

Petinizde radar protokollerı varmı yoksa gemınızın etrafndakılerı toplar mesele radar protokolü 12 adet alırsanız petınız bütün harıtayı gezer ve sozde rahtlıkla yaratık kesersınız 12 ane almanız şart deyıl 5 adet sevıye 3 alırsanızda yeterlı

Keyıflı forumlar

3. Antheras

Antheras User

Merhaba
    Yalnız anlatmak istediğim o değil, radar protokolüm zaten 6 adet 3.seviye mevcut. Mesela benim görüş alanımda 2 adet kutu var diyelim, ben petin toplama modunu açtım pet bana yakın olan kutuya doğru yöneliyor o sırada ben de gemim ile diğer kutuyu almak için yöneldiğimde pet yönünü değiştiriyor başka bir kutuyu toplamaya gidiyor. Anlatmak istediğim petin kararsızlığı. Mesela palladium toplarken böyle bir sorun yok hangi palaya kilitlenmişse onu toplamadan başka bir palaya geçmiyor.

4. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

aslında ben bu konuyu bı sorun olarak görmuyorum çünkü bizdede aynısı oluyor ama bız de kutu opluyoruz bızde radar protokolu 10 adet var o yuzdn pet pek yanımızda durmuyor harıta etrafında dolanıyor

5. Güzel konuya değildin.

2 kutu orada durmasına rağmen birinin üstüne uçuyor onu almadan diğerinin üstüne uçuyor ,bazen onu da almadan diğerinin üstüne uçuyor.Bu can sıkıcı durumun düzeltilmesini istiyoruz.

6. Merhaba ;

Konu teknik ekibe iletilecektir, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.