pet level

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Quenn tarafından 7 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Quenn

Quenn User

Arkadaşlar benim petim 16level şuanda
    Sizce biran evvel 20 yapsam mı yoksa kalabildiği kadar 20den uzak mı olsun tavsiyeleriniz neler çok kararsız kaldım o_O:rolleyes:

2. Hazır 16'ya kadar gelmişken 20'ye tamamlayın bence :D

3. Aliens

Aliens User

Gelişme sürecindeyseniz ve PET'inizi yoğun şekilde kullanıyorsanız ilk önce geminizi ve Uridium miktarınıza yoğunlaşın. Bunların hepsini yada bir kısmını yaptıktan sonra levet atlatın. Sebebi ise PET her level atladığında tükettiği yakıt miktarı da artıyor. Ve PET'in 20 level olduğunda açıldığı slotları sanıyorum şuan için hemen kullanmayacaksınız; ondan siz dediğim gibi gelişmenize bakın.

4. Quenn

Quenn User

hasar desteği vb artıyor diye acaba yükseltsem mi diyorum kullandığım prtokoller belli radarlar var ama modül olarak yerine göre nerdeyse hepsini kullanıyorum
    20 yapsam mı diye düşünmeme sevk eden şey hem hasarı artsın hemde 4lvl açılıyormuş sanırım, onunla alacağım yeni modülleri direk 4 olarak alırım diyorum :rolleyes:

5. Aliens

Aliens User

Level 4 açılmıyor. O kafa karıştırıcı bir tanım. 20 level olunca da dükkandan alabileceğiniz maksimum level 3 oluyor. 4 seviye olanlar etkinlik veya çok özel zamanlarda oyundan kazanılabilir. Ayrıca tüm protokoller eşit miktarda yakıt tüketir (yakıt protokolü hariç ama siz asla onu almayın-önermiyorum). Modüllerde evet; taktığınız türden türe yakıt tüketimi artabiliyor. O halde kararını siz verin; işinize hangisi daha çok gelecekse onu tercih edin. :)

6. Quenn

Quenn User

hmm peki hasarı artacak invoke keserken bi artısı olr mu yoksa şimdikinden çokta farkı olmaz mı eğer olmicaksa zarar ettiricek lvl almamasına çalışayım :)

7. Aliens

Aliens User

Hım, amacınız oysa muhakkak yapmanız gerekecek. Çünkü 20 olunca toplamda 12 lazer yuvası oluyor. Yani her aşamada avantajı büyük. Siz level atlatın Invoke döneceğim diyorsanız. Ama içerisinde Anti-Uzaylı Protokolünün de bulunmasına dikkat edin; katkısı çok büyüktür. Mesela benim PET'im A-BL ile 200.000 üstü vuruşlar çıkartıyor.

Themis. bunu beğendi.
  8. Quenn

Quenn User

vışş sizde kaç uzaylı protokolü varda o kadar vrabiliyo merak ettim :D 12sinide açtım ben uriyle :D 1tanecikte uzaylı protokolüm var :/
    hasar için 18lvl yapıp bırakayım o aman ben en iyisi 20ye kadar götürmeyeyim şimdiden
    SeviyeKazandığı Bonus
    ......
    Seviye 16%14 Hasar Bonusu
    Seviye 17%16 Kalkan Bonusu
    Seviye 18%16 Hasar Bonusu
    Seviye 19%18 Kalkan Bonusu
    Seviye 20Seviye 4 Ürünlere Erişim

Son düzenlenen: 7 Ocak 2020
  9. sence petin içindemi daha çok vurur geminin içindemi lazerler ?

10. Aliens

Aliens User

Full geliştirmeli Droitler'in içinde çok daha iyi vurur.
    Bende 12 adet 4. seviye Anti-Uzaylı Protokolü var.

11. Quenn

Quenn User

nerden buldun 4level o kada protokolü :eek: keşke benimde olsaaa :p

sadece pete invoke kestirirken ben proları pete takıyorum onun dışında atak konfimde diroitlere takıyorum

12. droitler doldu gemiyemi petemi taksam ? hesaba sadece pro takıyorum elit lazerden kar ediyorum

13. Aliens

Aliens User

İlk öncelik her zaman gemidir.

Themis. bunu beğendi.
  14. pet daha fazla vurmaz gemiden yani ?

15. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Cevap veren @Aliens üyemize teşekkür ediyorum. :) Anladığım kadarıyla petinizi sıkça kullanan birisisiniz bu nedenle 20 seviye yapmanızda bir sakınca yok lakin 20 seviye yaptığınız taktirde petinizin daha fazla yakıt tüketeceğinide unutmayın. :)
    4. Seviye protokoller üyemizinde dediği gibi sadece bazı etkinliklerde elde edilebilmektedir. Başka şekilde erişim mümkün değildir ne yazık ki.
    Gerekli protokolleri ve lazerleri takarsanız Petinize yüksek hasarlar vurdurta bilirsiniz. Lakin P.E.T beslemelerden etkilenmediği için geminiz daha çok vuracaktır.

Konuya gerekli cevaplar verildiğinden kilitlenmesi uygundur. :)

İyi forumlar.

16. Quenn

Quenn User

bende teşekkür ederim:):)18 yapıp bırakıcam :rolleyes:
    vur kilidi ustam ;)

.Paradoks. ve Themis. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.