PET Modülü hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve TALIPHAN tarafından 5 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. TALIPHAN

TALIPHAN User

Merhabalar,

Arkadaşlar ben palladıumu daha cok toplayabilmek için 4 tane seviye 3 radar aldım böylelikle palladıum toplama alanım % 12 x4 arttı . Sormak istedigim soru şu hammadde toplayıcımda sv3 yani 3.000 alan menzili var . 1 tane radar % 12 menzili arttırınca 3.600 menzile cıkıyor . ikinci %12 arttırınca 3.600'den mi hesaplıyor yoksa 3.600 ün %12 sinimi alıyor.

2. Anxiety

Anxiety Guest

Merhaba,

P.E.T. ' nize aynı Protokolleri , seviyesi aynı yada farklı olsa dahi ( aynı konfigürasyon içinde ) takabilirsiniz.Aynı protokolleri takarsanız , Taktığınız Protokollerin etki oranları toplanarak artar.

Örneğin ; 3. Seviye bir Kargo Protokolü : Geminizin Hangarını %12 genişletirken , 2.Seviye bir Kargo Protokolü : Geminizin Hangarını %6 Genişletmektedir.

Bu iki protokolü P.E.T. ' inize taktığınızda , Her iki Protokolün etkisi toplanarak ( %12 + %6 ) size %18 olarak yansıtılır.Ne kadar çok Aynı Protokolden dizerseniz , etkisi de aynı oranda artacaktır.

P.E.T hakkında detaylı bilgi için buraya, YZ Protokolleri hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Sormak istediğiniz başka soru yok ise konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

.Paradoks. bunu beğendi.
  3. oben

oben User

bundan tam olarak emin değilim fakat kanımca 12 sini alıyor yani güçlendirmelerdeki gibi değil mantık katlayarak gitmiyor öyle olsa idi çok uzak mesafeler gözlemiş olurduk ben hiç öyle uzak mesafeye gittiğini görmedim..12 adet 3 seviyeyle bile yarı haritayı gezmiyor..

4. Merhaba,
    12x4den toplamda %48 yani 3000 + 1500(düz hesap) dersek 4500 gibi bir menzile ulaşmış oluyorsun. Eğer petin peşinde dolaşmasını istemiyorsan, toplama modülünü aktif edip petin toplamaya başladıktan sonra petinden uzaklaşman lazım. Yoksa petin dibinden ayrılmaz.

5. TALIPHAN

TALIPHAN User

Anxiety 2 farklı modül takılmıyor gemiye , hata veriyor nasıl takabiliriz peki @Anxiety

6. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Böyle bir hatayla karşılaşmamanız gerek. Sorununuz hala devam ediyor mu? Durumu daha iyi anlayabilmemizi sağlayacak bir ekran görüntüsü de iletebilir misiniz?

İyi forumlar.

7. TALIPHAN

TALIPHAN User

Benımkisi hammedde modülü ancak , ikisi aynı gemiye takılmıyor

8. İki aynı modül PET'e takılamaz. Aynı protokolden takabilirsiniz ve protokollerin etkisi de her protokol için %12 olacaktır. 12 radar takarsanız %144 menzil artışı sağlar yani 3000 olan menzil 7320 olur.

.Paradoks. bunu beğendi.
  9. dostum hammadde toplayıcı sadece 1 tane koyabilirsin ama 20 level petin oldugunu varsayarsak 12 adet 3 seviye radar protokolu koyabilirsin ..

.Paradoks. bunu beğendi.
  10. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

İki farklı modül demiş olduğunuz için farklı modülleri geminize takamadığınızı anlamıştım, hammadde bulucu ve düşman bulucu gibi. Sanıyorum ki ASİL-DENİZCi üyemizin de belirtmiş olduğu gibi aynı modülden iki tane takmaya çalışıyorsunuz. Üyemizin de belirtmiş olduğu gibi bu mümkün değildir, her modülden tek bir tane takabilirsiniz geminize. Ekleyeceğiniz protokollerle de modülünüzün kullanışını artırabilirsiniz ve modüllerin aksine aynı protokolden birden fazla takabilirsiniz.

Sormak istediğiniz başka bir şey yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

.Paradoks. bunu beğendi.