Pet Oto yağma modülü için iyileştirme

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve militaryship-3 tarafından 15 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Bu iyileştirme sizce gelmeli mi ?

1. Evet , iyi olur

95,5%
  2. Hayır , böyle kalmalı

4,5%
  1. Selamlar arkadaşlar bildiğiniz üzere Pet için kullanılan Oto yağma ( otomatik toplayıcı ) modülü , belli bir menzil içindeki avantaj kutularını ve kargoları topluyor .

Oyun içinde kargo kutularını görmek veya görmemek bize kalmış , ayarlardan bunu değiştirebiliyoruz . Şöyle bir durum var ki , kargo kutularını görmemeyi seçsek bile Pet oto yağma aktif iken o göremediğimiz kargo kutularını da topluyor , ambarda gereksiz yer kaplamasına sebep oluyor , otomatik zenginleştirmeye sahip olmayan oyuncular için bu durum pek hoş değil . Pet bence kargo kutularını görmemeyi tercih ettiğimiz sürece kargoları yok sayıp sadece avantaj kutularına odaklanmalı .

Çok önemli bir konu değil ama bence bu şekilde olması daha doğru olacaktır . Fikrime karşı çıkanlar lütfen sebebini yazsınlar , belki şuan ki halinin farketmediğim iyi yanları da vardır ^^

İyileştirmeler :

1 - Besleme yapmak için pete kargo kutularını toplatan ve oyunun kasmaması adına kargo kutularını görmemeyi tercih eden oyuncular varmış . Bunun için '' P.E.T.'in kargo kutularını yok sayar '' şeklinde bir ayar eklenebilir , oyuncu kendi isteğine göre bu ayarı etkinleştirebilir veya kapatabilir . ( Aliens adlı arkadaşın fikri )

2 - Oto yağma modülünün üstüne imleci götürünce '' avantaj kutularını topla '' , '' kargo kutularını topla '' ve '' her ikisini de topla '' gibi seçenekler karşımıza çıkabilir , böylece oyuncuya kendi isteğine göre seçim yapma şansı tanınabilir . ( smoonrise adlı arkadaşın fikri )

Son düzenlenen: 14 Eylül 2020
  2. ateistkeci

ateistkeci User

Buna kesinlikle eveti basarım, Premium olmadan oynuyorum ve yaratık keserken avantaj kutularını toplasın diye peti açmaya korkuyorum ambar dolacak diye :/

smoonrise ve militaryship-3 bunu beğendi.
  3. Aynı korkuları yaşıyoruz :)

4. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Konunuzu Bölüm Kurallarına uygun açtığınız için teşekkür ederim. Konunuzu İndex'e ekledim, öneriniz yeterli desteği aldığı zaman raporlarımıza ekleyeceğiz.

İyi forumlar dilerim.

5. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

VIP olsa bile bu seferde Xenomit harcaması yapılıyor güzel bir öneri :)

İyi forumlar.

militaryship-3 bunu beğendi.
  6. Doğru xenomit kullanımı aklımdan çıkmış vip olanlar içinde böyle bir güncelleme iyi olur

7. Teşekkürler bu konuyu unutmuştum canlandırmış oldun :)

8. Aliens

Aliens User

Şöyle bir iyileştirme yapayım; besleme yapmak için bazen kargoları toplatabiliyoruz ve kasmaması adına kapatıyoruz. Senin güncellemen mevcut sisteme ek olsa daha iyi olur. Mesela bir ayar daha eklenerek -P.E.T.'in kargo kutularını yok sayar- şeklinde bir ayar eklenirse daha iyi olur.

Oyum: OLUMLU!

9. Rica Ederim...:) Böyle bir fikri daha önceden görmemek benim hatam. Bu özellik oyuna gelirse çok iyi olur. chromin etkinliği geldiğinde pet saçma sapan işler yapıyor ve beni çıldırtıyordu. bende kargo kapalı fakat pet inatla dolu olan ambara kargo almaya çalışıyor ve chrominleri almamakta ısrar ediyordu. :D

10. çok önceden gelmeliydi. Güncel tutmak lazım bu konuyu

11. D4Y1*

D4Y1* User

o_O

12. smoonrise

smoonrise User

Düşman bulucu gibi oto yağma üstüne gelince mause ile ; 3 seçenek çıkabilir , avantaj kutu topla , kargo kutularını topla , avantaj ve kargo kutusu topla . işlevsel olabilir bu şekilde ama hali hazırdaki fikirde güzel çoğu oyuncu kargo kutu kapalı oynuyor ihtiyaç zamanı açıyor görev v.s olunca toplamak için.kesinlikle merkezin dikkate alması gereken bir öneri.
    Bu konuda başka bir şikayet daha var depo dolu iken pet kargo kutusuna gitmesini istemiyenler var sanada mantıklı ve iyi bir fikir olarak geldi ise kendi fikrine ekleyebilirsin.

Son düzenlenen: 17 Temmuz 2020
  13. Viraaa

Viraaa User

ozelikle bu sorunu chromin toplatirken cok yasiyorum.arkadasa katiliyorum.ayarlardan kargo kutusunu gosterme dememize ragmen pet haritada olmayan kutuyu toplamaya gidiyor.sonra 20 kez toplama iptal edildi.:D

14. kesinlikle toplama modülüne tıklandığında haritada nasıl düşman bulucu listeliyorsa oto yağmada toplanabilir malzemeleri listeleyecek oradan toplamak istediğimizi seçeceğiz kargolar kapalı olduğu halde kargoyu topluyor yok bide alamayaınca ambar dolu diyip ağıt yakıyor dakikalarca sanki parasını kaybetmiş çocuklar gibi.

15. Reelim

Reelim User

Kesinlikle güncelleme getirilmeli.

16. pet benim petim ya istediğimi toplasın istemediğimi toplamasın bu kadar basit. şu peti geliştirsinler artık ya.

17. TersLale

TersLale User

Depo doluyken npc çöpü toplamaya çalışıyor en az 20 kez. Pet eşyalarını getirirken şunu da düzeltseler ya.

18. spLaTT^^

spLaTT^^ User

fikir harika +1 veriyorum oyumuda evet kullandım

19. kesinlikle bu konuda güncelleme yapılması şart, ambar dolu olduğu halde pet hala çöp toplamaya çalışıyor bu bir hata, ayrıca otomatik zenginleştirmenin sadece vipte değil herkeste olması gerektiğini düşünüyorum, sürekli ambarda yer açmaya çalışmak oyun zevkini azaltıyor

Sayfayı Paylaş