Öneri PET OTOMATİK TOPLAMA ZAMANLAYICISI

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve SİSTEM tarafından 18 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

PET OTOMATİK TOPLAMA ZAMANLAYICISI

1. Olsun getirilebilir çok iyi olur

oy sayısı 15
    55,6%
  2. Olmasın

oy sayısı 5
    18,5%
  3. Geliştirilebilir

oy sayısı 7
    25,9%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. SİSTEM

SİSTEM User

Yine herkesin bildiği oto programlar maalesefki oyun hayatımıza girdi bir çok kişi eminim ki katlayıcı alarak saatlerce kutu toplayarak gemilerine bir şeyler katmak için emek sarf etmektedir ne kadar toplarsa toplasın ne kadar zaman geçirirse geçirsin maalesef topladığımız yanımıza kar kalmıyor çünki emeğimizi yiyip bitirenler maalesef yine ortalarda ben petlerin toplayıcı modüllerine bir zaman dilimi konulmasını düşünüyorum çünki online olan ile olmayan arasında eminim bir düşüş yaşanacaktır çünki online olan ve sürekli kutu toplayan biri mutlaka zamanı dolan ve kapanan petini tekrar açarak toplamaya devam edecektir online olmayan ve işlerini yapanlar yada gece uyuyan oto diye tabir ettiğimiz kişiler o zaman her dakika yada belirlenen o zaman dilimi içerisinde sürekli takip edemeyeceklerdir diye düşünüyorum bu bir engel olacakmı buda ayrı bir konudur ama toplayıcı modüle biz zaman dilimi eklenebilir geliştirilebilir konu olduğundan lütfen yorumlarınızı yazınız.

2. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Eline sağlık gerçekten güzel düşünmüşsünüz zaten hakkıyla toplayan biri için peti açmak sorun olmayacaktır.

İyi forumlar

3. Merhaba ;

Olabilir, bence gayet mantıklı bir fikir. Bir kaç ince detaylar ile üzerinden geçildiği zaman kusursuz bir fikir olacağına inanıyorum.

Keyifli Forumlar.

4. CaneR_BeY

CaneR_BeY User

botlar o kadar ilerledi ki, artık patlatınca doğuyor yenden 4-2 geliyor, veya petini kesince yeniden açıyor, bu dediğin botları engellemez, yapılması gereken güzel bir ban çalışması.

tr6 4-2 **t kaynıyor ard arda 10 defa bile kessen geri gelip topluyor :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Aralık 2014
  5. ÇORBACI

ÇORBACI User

**tcular bunada bir çözüm bulur bence oyunu zorlaştıracak değil kolaylaştıracak yenilikler düşünmek lazım

6. 2 gramlık oyun zevkimizi hile yapanlar yüzünden yaşayamıyoruz böylelerini yakalayan yönetimde onların tarafını tutuyomuş gibi uyarıyla yetiniyor sil gitsin hesabı ne uyarı veriyon yok tpsinin bir kısmını sildik yok 20 gün kapattık faln filan silecen bidaha yapmıyacak zaten oyuncu yok oyunda olanlarda hileli sonra neden türkiye serverinde oyuncu az diye dert yansınlar

fikrin gayet güzel zaten bi insan program kullanmadan 3-4 saatin üzerinde kutu toplayamaz bıkar bırakın bu yüzden sınırlama olmasanı destekliyorum

7. kardeşim bot bitmez asla bunu bil ancak adminler haritalar incek tek tek bulcak botcuları yada oyunu biraz kolaylaştırcak herşey para olmuş buda oyuncuları bota yonlendirio sonrada gemiler banlanıo oyuncular oyunu bırakıyor şahsen bir ortamda DO oynuyorum dyince aldıgım tepki şu ''sen hala oynuyonmu ya çarı boşalt bırak ******* oyununa gel daha guzel DO hepsi para diyorlar ''

8. Bence çok güzel bi fikir artık o kadar çoğaldılar ki yeter bence banlama olsun

9. VΛLVE™

VΛLVE™ User

**tlar tümden kapanmamış mıydı ayrıca yeni botlar pet :D +1

10. ISTAKOZ49

ISTAKOZ49 User

Bazen bu yüzden sinek dizip onları kesiyorum :D :D mükemmel bir fikir ellerine sağlık kardeşim oyum olumlu +1

11. MKS-705

MKS-705 User

ben bu konu hakkında açıklamalı bir vidio çeker eklerim tabi isterseniz fikiri destekliyorum +1

12. iEmre

iEmre User

Kusura bakmayın ama baya güldürdünüz beni bu oyun para istemeyi bırakmadıkca insnlar botu bırakmaz siz ne yaparsanız yapın bu durum böyledir oyunda creditsle aldıgınız seyler cok cok kısıtlı son ürün olan lf4 ü hala fulleyememişi bırakın gemisinde 5 den yukarı cıkaramamışlar var.

İnsanlar bu oyuna gelmek istemiyorlar arkadaşında dediği gibi darkorbit oynuyorum dediğimde ters ters bakıyorlar enayi diyeni bile oldu emin olun.

Hiç bir şekilde oyunda kasamıyorsunuz kendinizi çünki sizden daha iyi gemiler sürekli baskında harita cok ama koruma yok.
    Tr6 Dan örnek vermiş arkadaş Eic - Vru Bir oluyor MMo avlıyor 2 ay böyle gdiyor 2 ay sonra VRU - MMo bir oluyor eic eziyor derken oyunda zaten bir denge hiç olmuyor normalde düşman şirketler fakat anlaşma yapıp düzen bozabiliyorlar.

Bu durumdan en çok zarar gören yine yeni oyuncular oluyor petinizi tamir etmek vip yoksa 250 u. bir bonus kutusundan en fazla cıkan 150 u. burda bile bir denge yok.

Pet'e kamikaze getirdiklerinde herşy kolaydı herkes cubi kesebiliyordu sonra soguma süresi geldi ve oyun yine eziyet oldu buda başka bir kötü yanı.

Onun dışında oyunda yönetimin yine oyuncular tarafından oluşturulması bu oyunun başlıca skıntısı oyuncu oyuncuyu yönetemez gerçeğini kavrayamadılar hala.

Gel Gelelim sunduğunuz bu fikirde yine zorlanacak olan yeni oyuncular bunu getiren DO ekibi bir kolaylık getirmeyecek hiç bir zaman getirmedi zaten. Oyun kendini değiştirmedikce insanlar yaptıklarını değiştirmeyeceklerdir ve o insanlarada kızamazsınız. Siz 10 saat pc de duruyorsanız o okuyor olabilir belki 1 saat girebiliyor ve okumak onun sucu degil. Ama eğlenmek onunda hakkı dar cerceveden düsünmeyin hic birşeyi emek hırsızı vs. diye adlandırmayın boş yere. Alın Terimizle para kazanıp do yada pay ayırıyoruz ve hep dertlerimiz beklentilerimiz var gelen bir şey yok Şimdi asıl emeğin hırsızı kim biraz düşünün anlarsınız. Saygılar iyi forumlar.

13. Merhabalar;

Üslubunuza dikkat ediniz lütfen aksi hadle ceza alıcaksınız.

İyi forumlar.

14. bakın bu oyunda daha önce örnekleri yaşandı illegalcilere karşı çözüm arayışları hep oldu.ama sonucta zararlı olan emekleriyle kasmaya çalışanlara oldu.nasıl derseniz kutulara soğuma süresi geldi ne yaptılar 24 saat yaratık 24 saat kutuya koydular kim zarar etti elle kutu toplarken 1 saatlik zaman diliminden sonra uride kısıtlama yaşayan emekciler.şimdi pet patladığında peti bile tamir ettirip toplamaya devam edebilirken soğuma süresi sonunda petimi açtıramayacaklar.komik olmayın güzel çözümler sunun destek olalım sizinkisi Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olmaya benzer .pete kamikaze soğuma süresi koydular bırakında bu şekil kalsın...

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Şubat 2015
  15. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Üyelerin link paylaşmaları yasaktır lütfen tekrarlamayınız.

İyi Forumlar

16. -MeXic0-

-MeXic0- User

İlk olarak şuna deyinmek isterim , pvp (4-1 , 4-2 , 4-3 ) haritalarında doğrudur kutu toplayan kişiler ama şu kişiler illegal olarak toplatmıyorlar emin olun .. Ha ben full+full üm benlik sıkıntı yok ama bakınızki , her şeyi illegale veya programa vb şeylere bağlamayın . Ben kendimden örnek vereyim 7 tane kurtarma protokülü ve 5 radar protokolü/full 3 lwl ( ile elimle 2 saatte 4-3 haritasında 78 bin uri ve 256 galaxy ful+full oyuncuyum sadece merak ettigim için denedim . Gelelim LOW kapısına . Kaldırılıyor değilmi ? Kutularıda kaldırın avantaj indirim vip bunlarıda kaldırın millet rahat etsin vurun herşeyi paraya ...

İyi forumlar ..

17. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Gis kurallarına uygun davranmayanların hesaplarına gereken cezai işlem verilmektedir. Low kapısıda yakın zamanda tüm serverlarda güncellenecektir şuan da 3 serverda deneme aşamasındadır.

İyi Forumlar

18. iEmre

iEmre User

Üslubumda bir sorun görmüyorum şahsen güldüğümü söylemek üslub bozukluğu degil.

19. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

hicbir haksiz kazanci hakli cikarmaya ugrasamazsiniz ne demek ! reel hayatta canin baklava istedi paran yok gir dukkana cal ye hak lı durum gosterilemez...oyunda ya kasilcan emek vericen kazanican yada paran varsa uri cekicen kasilcan 2 yol var.siz hem emeksiz olsun hem bol kepce illegal olmaz oyle adalet...ama DO bunlara kesin ceza uygulamadikca cıg gibi artacak bu isler ve nasilsa cezasi yok ben nie yapmayimki fikri dogal olarak artista.arkadas dogru demis patlıyor doguyor devam ediyor bunu bile ayarlamislar ema atabilenini duydum dusman pesindeyken :)guncelleyin daha ince noktalari yakalarsaniz guzel bir fikir.ama DO nun engelleyemedigini PET mi engellicek oda ayri :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.