Pet - Pala - Kutu

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ReiSauraN tarafından 21 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ReiSauraN

ReiSauraN User

arkadaşlar merhaba pete radar vb alıp pala toplatırsak iyi toplar mı ?
    ya da kutu gemi+pet pala ya da kutu toplayanlar bana bir yardımcı olabilirler mi ? yol gösterirseniz çok sevinirim

2. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

P.E.T'e ne kadar radar koyarsanız geminizden o kadar uzaklaşabileceği için kesinlikle olmazsa olmaz diyebilirim. Radar konmadığında geminiz ile kutuya yada palladiuma gelecektir, bu da zaman kaybı olacaktır.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Ocak 2019
    _ALPHA_ bunu beğendi.
  3. ReiSauraN

ReiSauraN User

teşekkür edeirm modum peki bende şuan seviye 2 radar var 1 tane radar 3alsam yeterli olacak mıdır ? Ya da sizin fikrinizce ortalama kaç radar yeterli olacaktır ?

4. anakin5555

anakin5555 User

seviye 2 radardan 5 tanesi yeterli olacaktır bana yetiyor pet haritanın yarısına gidebiliyor :) toplayıcıda 2. seviye olmsun ama en az

5. usta06

usta06 User

Seviye 2 den aşağı bir şey almayın kesinlikle zarar edersiniz. Çünkü ilerde yetmeyecek ve siz 3 seviye almak isteyeceksiniz. Bu yüzden seviye 1-2 protokol ve modül almayın.

Gemi + pet kutu toplayacaksanız 3 radar seviye 3 yeterlidir, pala da aynı şekilde 3 radar işinizi görür.

.Paradoks. bunu beğendi.
  6. ReiSauraN

ReiSauraN User

yıllar önce almıştım ve yıllar önce bende maalesef deneyimledim seviye 3 altını :( :D :D

anakin5555 bunu beğendi.
  7. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Ben de usta06 ya katılıyorum, bundan sonra alacağınız modül ve protokollerde 3.seviye tercih ediniz. Ben palladium toplarken 12 adet seviye 3 radar takıyorum, böylece P.E.T'im benim yakınıma gelmiyor hiç :) Ama en azından 4-5 adet radar olursa rahat edersiniz diye düşünüyorum.

İyi forumlar.

_ALPHA_ ve usta06 bunu beğendi.
  8. ReiSauraN

ReiSauraN User

teşekkür ederim herkese arkadşalar :) peki kutu toplarkende radar yararlı oluyor mu ? ona göre yatırım yapacağım 100 k uri 4 tane seviye 3 radar

9. Eski

Eski User

Hiç düşünme en güzellerinden al yavrucağa. Pete yapılan her yatırım karlıdır. Pişman olmazsın.

ReiSauraN bunu beğendi.
  10. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Eski arkadaşımızın da dediği gibi P.E.T'e yatırım yapmaktan çekinmeyiniz, çok büyük faydası olacaktır. :)

İyi forumlar.

_ALPHA_ ve ReiSauraN bunu beğendi.
  11. ReiSauraN

ReiSauraN User

Çok teşekkür ederim yavrucak ellerinizden öper konuyu kitleyebiliriz modum :))

a kitlemeden bir soru daha sorayım oto yağma seviye 2 var bende radar 3 ler onu telafi eder mi yoksa yağmayıda 3 alayım mı ?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Ocak 2019
  12. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Şu an elinizde yeterli uridium var ise seviye 3 modül almanız daha mantıklı olur. Bu sayede radar protokollerinin etkisi de daha fazla olur.

İyi forumlar.

_ALPHA_ bunu beğendi.
  13. Eski

Eski User

Her zaman en iyisinden almaya çalış. Şimdi 2 alsan bile ileride illa 3 alacaksın boşuna para vermemiş olursun. Para yoksa olana kadar 2 yi kullan olunca 3 alırsın. Çünkü Modülü 2 den 3 çıkarmak menzil artışında çok daha fazla etkili 3. seviye protokollere göre.

14. ReiSauraN

ReiSauraN User

teşekkür ederim arkadşalr çok sağolun

15. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Rica ederiz, isteğiniz üzerine konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

_ALPHA_ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.