Pet Paladyum toplamaması :(

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve тσѕуαℓι37 tarafından 23 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Öncelikle iyi günler iyi oyunlar size sorum şu benim petim 11level 5-3de peti açıyorum 4tane 2 1tane 3lük radar var nedense yanına pet gelince hiç toplamıyor bu petin toplaması neden böyle ve neye göre hangisi alıyor ne yapmam gerekiyor hiç radarı olmayan bir pet bile benimkinin altından alıyor neden acaba? kolay gelsin.

2. -.hayalet.-

-.hayalet.- Guest

Merhaba ,

Toplaması için yapmanız gerekn bişi yok 4 tane radar protokolü 3 seviye yeter ama toplaması için ilk önce referans alması gerekmektedir . Eğer paladium bitip yanınıza gelmişse menzilinde paldiun görünceye kadar toplama yapmaz bunun için paladium buldunmu haritanın en ücra köşesine kadar toplamaya devam eder .

İyi oyunlar

3. diğer petlerden palayı daha önce toplaması için ne yapcam

4. Merhaba ;

P.E.T'lerin hızları sabittir. Bunun için herhangi bir özellik bulunmamaktadır.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.