Pet palladium sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Linerdaz tarafından 23 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Linerdaz

Linerdaz User

Arkadaşlar durumu çok açık ve net bir biçimde ifade edeceğim. Lütfen bir çözüm yolu bulunana kadar veya kesin cevap verilene kadar konu kilitlenmesin.

9 level petim, 3 level hammadde toplayıcı modülüm var.
    Gemim Spearhead yani oyundaki en hızlı gemi.
    Hızlar full ve beslemeli.

Ancak petim palladiuma gidince ne yazıkki diğer petler palladiumu petten çalıyor.

Pet seviyesinden, modül seviyesinden, hızdan ya da menzilden dolayı toplamıyor diyorsanız bir test yaptık onu belirteyim.

6 level bir pet + goliat
    9 level bir pet + spearhead

benim petim palladiuma açık ara önde gitmesine rağmen iptal edildi yazısı çıkıyor.

önceleri bunun bilgisayar performansından kaynaklandığını düşündüm ancak yeni bir bilgisayar aldım ilk gün denedim yine aynı

Bunun nedeni ve çözümü nedir
    eğer modlar tam bir cevap veremiyorsa lütfen üstlerine danışsınlar.
    gerçekten mağdurum
    forumda daha önce de bu tarz konular açıldı ancak kesin bir cevaba bağlanamadı.
    Her türlü ama her türlü rakipten iyi olmama rağmen pet taş alamıyor....

cevaplar için şimdiden teşekkürler

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Pet protokollerinden radar protoklünüz 1 veya 2 tane ise etkileyebilir çünki toplama esnasında belirli bir alanda toplayabildiği için diğer petlerin almak istediği palalara yönelebiliyor mesela 7-8 tane level 3 olan bir radar takılı ise bunun olması 5 te 1 diyebilir çünki radar fazlalığı olmasının en büyük avantajı mesafesinin artmasıdır buda toplama alanını genişletecek ve daha fazla uriye diğer petlerden önce gidebilecek demektir.

Konu açık farklı düşüncelerde görüşleri olan arkadaşlarımız ekleme yapabilir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.