Pet protokol slot uri hesaplama

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve SupernaturaL| tarafından 21 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. İyi gunler arkadaşlar aldigimbir kararla pete en kötü 8 radar alacağım 3.seviye ama slot açmak toplam ne kadar uri istiyor bilemedim 4 protokol slotu acik ve vip+indirim var bu protokol slotlarinin bir tablosu vs varmı bulamadimda ben

2. ateistkeci

ateistkeci User

P.E.T. 15 konusunda olması lazım, Oyunla İlgili S.S.S.>Açıklamalar/Sözlük>S.S.S. Konuları İndex kısmından bulabilirsin :)

3. Teşekkür ederim buldum ve hesapladm 8 slot açılıp 8 lazer alınacak toplamda 285k uri tutacak sence full radar yapmaya değer mı ?

4. ateistkeci

ateistkeci User

Yani toplama yapan birisi için full radar dizmek en mantıklısı olacaktır bence :p

5. Krios

Krios Guest

Merhaba,

Buradan hesaplayabilirsiniz.

İyi forumlar.

6. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Eğer 100 göreve başladıysanız bence değer uber yaratıkları bulmak biraz zor gibi :p Farklı bir sorunuz yok ise konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

.Paradoks. bunu beğendi.
  7. Palaya veya kutuya çıkacaksanız kesinlikle değer.