Pet Protokolleri ve Yetenek Ağacı

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve M•A•R•E•Ş•A•L tarafından 16 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Arkadaşlar uzun zaman kutu toplamayı düşünüyorum.

Soru 1: Peti seviye 8 yapmayı ve 3 level toplayıcı almayı planlıyorum. 8 seviyede 10 protokol yuvası oluyormuş sanırım. Sorum şu kaç tane radar, kaç tane kurtarma, kaç tane yakıt protokolü alırsam kutu toplamaktan maksimum verimi sağlarım?

Soru 2: Yine sadece kutu toplamak için yeteneklere hangi sırayla kaçar tane vermeliyim?

Her görüş benim için değerlidir, teşekkürler şimdiden.

2. usta06

usta06 User

peti 12 protokol alacak seviyeye getirmenizi tavsiye ederim ,protokol olarak 9 kurtarma 3 radar idealdir yakıt protokolüne gerek yok çünkü sağlayacağı kar için çok haftalarca beklemeniz lazım :D
    pet pvplerde toplarken 5 gg alabiliyor maksimum (arge+protokol+katlayıcı) buna göre hesaplama yapmıştım ben zamanında
    arge için ise :
    Gemi Gövdesi I - 2 puan
    Depocu - 2puan
    Kısmet I- 2 puan
    gemi Gövdesi II- 3 puan
    Kalkan Sıklığı - 5 puan
    Bağlayıcı Işın II- 5 puan
    buraya kadar 19 arge oldu ancak Kısmet II yi açmak için daha fazla dağıtmak lazım öte yandan sağladığı avantaj ise sadece uridium içeriğini %4 ten %12 ye çıkarmak yine de:
    Kalkan Enerjisi-2 puan
    Kelle Avcısı I-2 puan
    Kelle Avcısı II -3 Puan
    Yanıltma Manevrası I- 2 puan
    Yanıltma Manevrası II- 3 puan
    Kısmet II -3 puan
    15 puan daha dağıtıp toplamda ve minimum 34 argeye kutu argesi tamamlanır.

bonuslar ise:
    %100 katlayıcıdan ,%50 pvpden , %20 bağlayıcı ışın II den,%12 kısmet I-II den, %27 ise protokollerden gelen bonusla toplamda %412 artış elde dersiniz (hepsi birbirinin üstüne katlanıyor)
    yanı normal bir haritada normal bir hesap 100 uridium-1gg alıyorsa sizin petiniz pvpde 512 uridium-5gg toplar, siz ise 403 uridium-4gg.

3. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Üyemiz mesajı ile bize söylenecek pek bir şey bırakmamış :) Kendisine teşekkür ederim.
    AR-Ge dağılımı için buradaki konudaki yazılım ile bazı denemeler yapabilirsiniz.

İyi forumlar.

4. usta06

usta06 User

Rica ederim :) umarım faydalı olur

.Paradoks. bunu beğendi.