pet soğuma süresi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve damnyouboy tarafından 21 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. damnyouboy

damnyouboy User

şimdi adminler bence çok yanlış yapıyorsunuz ben bayağı okudum bütün mesajları yazmışsınız işte kamikazeyi kötü amaçla npclerde kullanıyorsunuz falan diye . Şimdi bana şunu bir açıklayın ne olur online oyun yapıyorsunuz her milimine önem veriyorsunuz o kadar ama oyuncuların npc keseceklerini düşünmüyorsunuz yemeyelim birbirimizi arkadaşlar ne olur . ayrıca bu zaman kadar çoğu kişi yapacağını yaptı olan yeni pet alanlara ve alacak kişilere oldu haksızlık yapıyorsunuz bence o çok önceden alanların kastıkları uridiumların haddi hesabı yok şimdi mi el atmaya karar verdiniz o peti oraya koyduysanız npc ve kapılarda kullanılmasını engelleyecek bir şey yapmadıysanız o sizin suçunuz

2. Merhaba ,

Bahsettiğiniz uygulama epey bir süre önce uygulandı. Ayrıca bizlerin istemesi yada istememesi ile gerçekleşecek bir durum yok maalesef. Oyunla ilgili bütün kararlar merkez tarafından verilemektedir.

Konuyla ilgili fikriniz varsa uygun şekilde Buradaki bölüme konu açabilirsiniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.