PET SORUNU

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve LaBoum07 tarafından 2 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. LaBoum07

LaBoum07 User

Abi Bi Pet Aldım Ne işe arıyor Bu Fulldeim Ama Bi yararını Görmedim Biri Açıklayabilirmi bi yerden falan aktif etmek mi gerekiyor

2. PETİNE SİLAH TAKABİLİRSİN..

3. LaBoum07

LaBoum07 User

petin aktif olduğunu nasıl anlayabilirim

4. KARANLIK

KARANLIK User

Merhaba ,

Oyuna girip pet sekmesine tıkladığınızda karşınıza küçük bir ekran gelecek.Oradan başlat tuşuna bastığınızda petin yanınızda çıkması lazım.

P.E.T. Kullanma Kılavuzu

İlgili konuyu inceleyiniz yardımı olacaktır.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Şubat 2014
  5. kartal2670

kartal2670 User

merhaba LaBoum07 ,

dostum pet bize bir çok konuda yardımcı olur , ama önce onu aktif etmemiz sonra ne yapmasını istiyorsak o modülü seçerek işler hale getirmemiz lazım , sen peti fullediğini söylediğine göre içinde herşeyin var demektir ve bunlarıda hangarda pete yüklemişsindir diye düşünerek yazıyorum , oyun sayfasında pet işaretine tıkladığında pet penceresi açılır , peti çalıştırdığında yine o pencerede petin tecrübe puanını yazan satırın altına denk gelen başka bir satırda petin o an ki durumunu gösteren bir yazı görünür , pet ilk çalıştığında orası her zaman " pasif mod " durumunda olur ve o şekilde oynarsan pet hiç bir işe yaramadan yanında gezer , o satıra tıklar ve açarsan orda petin içine döşediğin modülleri göreceksin , petin yapmasını istediğin işle ilgili olan modülü seçersen pet işe yaramaya başlar ve sorununda ortadan kalkar...

kolay gelsin iyi oyunlar.....

6. Merhaba ,

Konuya gerekli cevaplar verildiğinden kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.