PET TAMİRİ

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve freefreef tarafından 16 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

PET TAMİRİ 2 TÜR OLSUN FİKRİ NASIL ?

1. Bence iyi olmuş, güzel fikir.

oy sayısı 44
    81,5%
  2. Bence iyi olmamış, kötü fikir.

oy sayısı 10
    18,5%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. freefreef

freefreef User

saçma demesi sorun değil modum, hangi tarafı hoşuna gitmediyse söylesin, biz de onu düzeltelim

2. Kredili tAmir olsa daha iyi ama kuponlu tamiri pek de tercih etmedim

3. freefreef

freefreef User

uriyle alınan bir şeyin krediyle tamir olması biraz saçma değil mi ? gemilerde böyle bir sistem var bildiğiniz üzere. bakın dediğim gibi sadece kupon değil hem uri hem kuponla tamir olacak

yukarı

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Mart 2014
  4. Edit: Büyük harf ve punto ile yazmak yasaktır.

5. Pet tamiri bence beleş olsun kökten çözelim sorunu forum arkadaşlarım :D

6. freefreef

freefreef User

eğer beleş olursa vip almanın bir anlamı olmaz. vip alanlar genellikle ya pet tamiri için alıyor ya da her yerde tamir için. ( iris için de alınabilir)

7. Asıl şimdi cimri gibi göründünüz.1 Tamire 4 tamir olması bence mantıksız.

8. Freef surekli alt alta yaziyorsun ve her dakika guncelleme yapiyorsun biraz dikkat et forum kurallarina konun arka sayfadaysa uplarsin ne surekli uplayip duruon bann yiyecen sonra

9. freefreef

freefreef User

uyardığın için sağol cevap gelmiyor diye upluyordum hiç bakmadım ki konumun nerde olduğuna :D

10. KARANLIK

KARANLIK User

Konu dışı mesajlar silinmiştir.Arkadaşımızında dediği sürekli gibi üste çıkarmak yasaktır.Tekrarında konu kilitlenir.

11. freefreef

freefreef User

güncel

12. bence en gerksiz konu yakıt patlama ise uri ile hızlı tamır urisiz 3dk soguma suresi 1 dk da toparlanma ile pet tamir olsun toplam 4dk uzun çunku bu oyun vs ler hep 10 sn 15 sn dir :D

13. freefreef

freefreef User

çok karışık yazmışsın arkadaşım, anlayamadım

14. Bence C İlede Olabilir 3 Seçenek Olsun Veya Sade U ve C de Olabilir . Mesela 1 tamir 500 bin C Olabilir :)

15. 5dk olsun bedava tamir 5dk bir bedava tamir ?

16. freefreef

freefreef User

arkadaşım uriyle alınan bir şeyin tamirinin crediyle olması mantıksız bence.

17. arkadaşım bu benim düşüncem . İşine Bakarmısın ?

İyi Forumlar !

18. KARANLIK

KARANLIK User

Konuyu daha öncede uyarmıştım.Konuda sürekli bir tartışma karşı karşıya saygısızlık var.Konuyu kilitlemek durumundayım.İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.