Pet Ticaret Modülü Ne Kadar Yakıt Harcar?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve polatalemdar311 tarafından 10 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Selam arkadaşlar,

Petimizin ticaret modülünü aktif ettiğimizde ne kadar yakıt harcar bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim.

Pet kullanma kılavuzuna baktım ticaret modülü ile sadece bu yazılar bulunmaktadır.

Ama kombo tamir modülünde ise yazmaktadır.

2. ben onu şöyle düşündüm, bence böylece soruna cevap bulursun belki, pet penceresinde pet barına tıkla benzin kısmı sayıya dönüşsün, sadece bir modül tak ve peti çalıştır, 30 saniye tut kaç yakıt harcıyor bak, bir de peti aç hammadde sat bu 30 saniye içinde kaç yakıt harcıyor ona bak, bulursun bence. ticaret modülünde hep pet kafamdan 2-7deysen üst porta gidiyor sonra 2-8e geçiyor sonra satıp geri 2-7ye geliyor sonra da yanıma :D bu süre zarfında sanki pet yanında dolaşmıyorda hangra uçuyor die düşün :D

3. buzmavi

buzmavi User

Pet'inizin harcadığı yakıp pet seviyenize açtığınız slotlara göre değişir petin SSS konusunda yakıp formülüde var onlara baktınız mı?

4. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

konu hakında bılgı verılmış kılıtlenmesı uygundur

Keyıflı forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.