Pet yakıtı hatası

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -BoldMan- tarafından 16 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -BoldMan-

-BoldMan- User

Pete yakıt aldığımda , aktif hale getirmek için düğmeye absıyorum pet çıkmıyor işarette deaktif etme işaretine dönüyor :(

2. Merhaba ,

Sayfayı F5 ile yenileyip tekrar girmeyi deneyiniz. Yada çıkış kısmına basıp pencerenin kapanmasını bekleyip daha sonra tekrar giriş yapın. Görsel bir sorun büyük olasılıkla.

İyi forumlar.

3. -BoldMan-

-BoldMan- User

Oyun görseliyet üzerine kurulu zaten, o hata insanın kesilmesine bile sebep olabilir... bunlar olucaksa ne anlamı var oynamanın ki ?

4. Merhaba ,

Bu sorunlar illa oyundan kaynaklı oluyor anlamına gelmiyor. Tarayıcı , Eklentiler ve bağlantı kaynaklı olarak oyunda bir takım sorunlar yada sıkıntılar olabiliyor.

İyi forumlar.

5. -BoldMan-

-BoldMan- User

Oyun flashplayer ile oynanıyor başka yolu yok değil mi ? şimdi sorunlar flash player kaynaklı oyun kaynaklı değil diye sevinmeli miyiz ? Sizle tartışmaya girmiyorum efem yanlış anlamayın düşüncelerimi belirtiyorum siz supermodsunuz...

6. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Sizlere burada oyundan doğan hataları düzeltmekte yardımcı olmak için bulunmaktayız. Hiç bir şey hatasız olamaz ayrıca. Sizlere sadece oyun ile ilgili değil her türlü hataları düzeltmeniz için yardım etmeye çalışıyoruz ancak bu flash player hatası veya diğer başka programların kendi yapısında oluşan hatalarıda oyuna yüklemek haksızlıktır. Örneğin siz arkadaşınızdan dolayı yaşadığınız sorun için kendinizimi suçluyorsunuz. SModum size yardım için gerekli açıklamayı yapmış. Konu kilitlenebilir.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.