PET YAKITI

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ★★TÜ®KOĞLU★★™ tarafından 14 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

PET YAKITI AÇIK ARTIRMAYA GELSİNMİ

1. ÇOK GÜZEL OLUR

oy sayısı 24
    77,4%
  2. HİÇ GÜZEL OLMAZ (GEREKSİZ)

oy sayısı 7
    22,6%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Darkorbit oynayan arkadaşlarım size aklıma gelen 1 öneriyi sunayım istedim pet yakıtı açık artırmaya gelsin her açık artırmada 5000 pet yakıtı alabilelim en azından daha kolay kasılabilen oyun parası olan credi ile alabiliriz pet yakıtını oyuncu arkadaşlarımın desteklerini bekliyorum

Son düzenlenen: 14 Şubat 2014
  2. Müthiş bir fikir 349859783 yıl düşünsem aklıma gelmezdi :) pet almadım ama masrafını duyunca korktum şimdi hiç almam. Eğer bu söylediğin olursa yada petlerin benzini kalksa çok hoş olurdu.

3. KARANLIK

KARANLIK User

Miktarı ne kadar olucak bu tür bilgileri eklememişsiniz.Ayrıca ilk mesajınızın yazı fontun küçük olarak düzeltiniz.Bu forumda yasaktır.Düzeltmediğiniz takdirde konuda hiç bir işlem yapmayacağım.

4. KorGeneraL

KorGeneraL User

Diesel yakıt koysunlar benzin pahalı yada tüplü felan olsun lpg taktıralım. :D

5. KARANLIK

KARANLIK User

Ciddi olarakmı yazdınız bilemedim ancak geyik amaçlıysa kullanıcı köşesi bölümüne yönlenebilirsiniz.

6. sen çözmüşün ama geleceğin yakıtı hidrojeni kullanalım :D hakkaten niye hidrojen kullanılmıyor petlerde

7. KARANLIK

KARANLIK User

Arkadaşlar tekrar bir uyarı yapmıyacağım geyik amaçlı olarak kullanıcı köşesi bölümüne yönlenebilirsiniz.

8. modum ilk başta geyik olsun diye yazdım zaten ben yazarken daha siz yazmamıştınız yani güncellemeniz var dedi ben yazıyordum ama şimdi bir düşündümde geleceğin yakıtı hidrojen deniyor e darkorbit herhalde 2014 te geçmiyor yani petler için hidrojen kullanılıp ayrıca skylabta hidrojen üretilebilir.

9. konu aç bence çok mantıklı :)

10. KorGeneraL

KorGeneraL User

Modum, konularımızın çoğunda arkadaşlarımız gergin cevap veriyor,birazda espritüel cevap vereyim dedim. :)

11. CadaWre

CadaWre User

Herkes Pet yakıtııı diye konu açmış neden baska konu yokmu :)

12. 50k yakıt olsun boylece daha iyi olu + 5 k altında yakıt olan vura bilsin ve peti olan

13. Güzel fikir zeten su gibi yiyor :D

14. mdmd70

mdmd70 User

Gereksiz diyenler arasındayım zaten 0,25 uridium ya 4 tanesi 1 uridium ediyor ne gerek var?

15. 4000 yakıt 1000uridium ediyor hertürlü şekilde yakıt harcasanda yine de fazla uridium gitmez ama açık artırmada olsaydı iyi olur 10bin birim yada 5000 birim gibi

16. mdmd70

mdmd70 User

Bak öyle olursa emin ol peti 15 level olanların hepsi oraya 2-3M bak en az diyorum koyulacak,hatta 2-3m fazla bile emin ol 30-40M koyanlar olacaktır çünkü credits çabuk kasılır ama uridium çok fazla değerli.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.