Pet Yüvsit Seviyesi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve sct664 tarafından 24 Mart 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. sct664

sct664 User

Petim 14 seviye, 15 olmak üzere. Yüvsit seviyesinin peti kullandıkça arttığını, kullanmadığımızda düştüğünü biliyorum.
    Petimin yüvsit seviyesi 2-3 gündür "3+ (600/600)" olarak görünüyor, çoktan 4. seviye olması gerekmiyor muydu?
    Koruma modunda, toplama modunda, düşman bulucuyla vb. herhangi bi şekilde sürekli yanımda ve açık. Bir şekilde artmıyor. Petin kendi seviyesiyle mi alakalı?

2. _Blade_

_Blade_ Guest

Merhaba,

Pet yuvsit yuvalarından ilk 1-2 yuvanın açık olması gerekiyor, 4. Seviyede yuvsit yuvaları etkinleştiği için açık yuva olmadığı takdirde kullanılacak yuvsit yuvası olmadığından dolayı seviye 3ün üzerine çıkmıyor.

İyi forumlar.

3. sct664

sct664 User

teşekkürler ilk 2 yuvayı da açmam gerekiyor mu yoksa sadece 1 yuva yeterli mi

4. _Blade_

_Blade_ Guest

1 yuva yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

İyi forumlar.

5. sct664

sct664 User

1 yuvayı açtım 10 dakika kadar önce, halen "3+ 600/600" olarak görünüyor. zaman geçmesi mi gerekiyor?

6. _Blade_

_Blade_ Guest

Evet, petin aktif şekilde zaman geçirmesi gerekiyor. Bildiğim kadarıyla pet kapatıldığı zaman veya imha edildiği zaman bir sonraki levele geçiş için olan sayaç sıfırlanıyor.

İyi forumlar.

7. Petin 4. Seviye ve yukarısına çıkması için belirli bir ısı üretiminin üstüne çıkması lazım, sadece yüvsitlerin bir iki tanesini açmak yeterli olmayabilir, protokol ve modül slotlarını da açıp doldurman lazım. Benim petim 5. Isı seviyesine çıkabildiğinde 10lazer 12 protokol 3 yüvsit 3 modül yuvası doluydu.

8. sct664

sct664 User

yanıt için teşekkürler.
    konuyu kilitleyebilirsiniz.

9. _Blade_

_Blade_ Guest

İsteğiniz üzerine konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.