Pet Yuvsit Seviyesi Önerisi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve SOFİ-GURBANIM tarafından 10 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Pettin yuvsit seviyesi kalksın mı kalkmasın mı

1. kalksın

77,1%
  2. kalkmasın

22,9%
  1. Merhabalar herkese pet ile alakalı sorunu söyliyecem size biliryorsun ki pet acık kaldıgında yuvsit seviyesi var oo seviye diyelim +2 yada +3 oldumu yakıt cok gidiyor bunun kalkmasını istiyorum

oylamayı acıcam ona göre kaldırısınız ve şunuda ekliyeyim peti kapatıp actıgınızda 100 200 yakıt gidiyor onunda bir caresine bakmanızı istiyorum rapor felan ne gerekiryorsa yapılmasını arz ederim

TroublemakeR! ve .NARSİL. bunu beğendi.
  2. Merhabalar,

Konu başlığınızı diğer üyelerinde ilgisini çekmesi için düzenledim. Konunuz bölüm kurallarına uygun olduğu için güncelleme ve fikir havuzuna taşıdım. Oyunculardan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex konusuna da eklenmiş bulunmaktadır. :)

İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Kasım 2020
    SOFİ-GURBANIM bunu beğendi.
  3. yuvsit tam bir baş belası. Ebedi kapısında özellikle not aldım 40-50 dalgalar arasında 6435 uri kasmama rağmen 2851 urilik yakıt harcadı. Bu işe ivedi bir çözüm getirilmesi gerekiyor. Bu arada bir sorum olacak yuvsitteki lazerleri kaldırırsak acaba yakıt tüketimi eski hale gelir mi

4. Yüvsit sisteminin tamamen kaldırılabileceğini sanmıyorum fakat, isteğe bağlı hale getirilebilir. İsteyen kullanır istemeyen kullanmaz.

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  5. oyle cok guzel olue

6. smoonrise

smoonrise User

Öncelikle oyumu evet olarak verdim .
    Asıl sorun kaldırılmasından çok merkezin inatla ve ısrarla oyuncuların geri dönüşlerini yanlış ve hatalı algılama sorunu , bu yenilik tamam güzel ve özel yetenekler veriyor pet için ama bunları mecburi tutmak hatasında neden hala diretiyor merkez bu kadar itiraz ve sitem konuları varken . Bu kadar inatla neden değişmiyor anlaması pek mümkün değil yeniliği geri çekmeyeceğini ve mazot tüketiminide azaltmayacağı belli oldu zaman içerisindeki tavrından merkezin , madem geri adım atmıyor o zaman kulak versin oyunculara ve geliştirsin fikirlerini ... bu yeni pet özelliklerini kullanım için aç/kapa özelliği yada yeni slotların boş olma durumunda petin eski hali ile çalışmasını ve ona eski hali ile mazot tüketmesini sağlasın bütün sorunlar şikayetler bitsin bu kadar mazot urisinin peşine düşmek nedir Bigpoint mazot urisinden asla zengin olmaz oradan kazanacağı uri yerine bot - bug dan kayıplarınıın peşine düşsün . Konuya bakan mod varsa bu yazdıklarımdan çıkarım yapıp gerekli raporlamaları yapsın , oyuncu arkadaşlarda benim sunduğum gibi çeşitli altarnetif fikirler ile petin yeni özelliklerinin kullanımı tercihli halde olmasına yardımcı olacak anketler oluştursun bizlerde destek verelim .

Son düzenlenen: 11 Kasım 2020
  7. haklısın @Titan. gerekli raporlanmayı yapın merkez ekibe yollayınız

8. Böyle bir yenilik / pet geliştirmesi getirildiyse isteğe bağlı olmalıydı , Yüvsit sisteminin avantajları var ama her oyuncu bununla ilgilenmiyor . Zaten neden isteğe bağlı değil anlamadım , ben peti basitçe otomatik toplama için kullanıyorum ve yüvsit sisteminin varlığı benim için şimdilik bir şey ifade etmiyor . Ama seviyesi arttıkça yakıt tüketimini etkilediği için gereksiz yere yakıt masrafı oluşuyor . Zaten seviye arttıkça yakıt tüketiminin artması normal mi yoksa bir tür hata mı , bunu bile hala bilmiyorum :)
    Oy kullanamadım , lütfen isteğe bağlı olsun tarzında bir oy ekle . Çünkü Yüvsit sistemini kullananlar var , ben direk kalksın ya da kalkmasın diyemem :)

tryhardD ve TroublemakeR! bunu beğendi.
  9. bonusları daha fazla değişiklik önerini bir fikir olarak sunman daha yararlı olacaktır. belirtene kadar kararsız olarak konunu değerlendiriyorum..

10. Bir şeyi anlamadım Yüvsit seviyesi artınca daha mı çok yakıt gidiyor yoksa yüvsit yakıt harcamasına ekstra etki etmiyor mu?

11. .KABUS.

.KABUS. User

Bence çok yakıt harcamıyor sende ozaman açma gerektiği zaman sadece petini aktif et

12. Tüm gün mind dönmüyorsan evet harcamaz..

13. Merhaba,

Evet ısı seviyesi artınca ve ekipman sayısı arttıkça yaktığı yakıt artmaktadır.

İyi Forumlar.

14. Modum benim de merak ettiğim bir konu var extra konu açarak meşgul etmiyim buraya yazayım pet yüvsitle alakalı
    Ben de pet yüvsit modüllerin hepsi açık 7 tane lazer koydum
    Şimdi bu 7 lazer pet yüvsit seviyesi sadece (5) lwl'de mi aktif oluyor

Yoksa 4.Seviyede de aktif oluyormu tam anlamadım yani pet yüvsit slotlarına koyduğumu ekipmanlar sadece son seviye(5) de mi aktif oluyor tam olarak anlamadım ama umarım siz sorumu anlamışsınızdır :) şimdiden teşekkürler.

15. Sürekli pet kullanan ben pet yokmuş gibi oynuyorum artık. Öyle bir hal ki sanki ferrari kullanıyorum da yakıtına yetişemiyorum. Öyle bir saçma olmuş ki seviye arttıkça yakıt daha fazla yakması ki. Kesinlikle konuna destek veriyorum.

16. Merhaba,

Sorunuzu anladım, P.E.T. doğru Isı Seviyesine ulaşmadan da yuvaları doldurabilirsiniz. Ancak, P.E.T. uygun Isı Seviyesine ulaşana kadar ekipman ve bonusları sayılmayacaktır.

İyi Forumlar.

Sayfayı Paylaş