pet

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve merqure tarafından 11 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merqure

merqure User

arkadaşlar merhaba sürekli kasılıyorum da petim de protokol olarak 9 tane açık radar var full markette petin lazer gücünü arttıran protokol gördüm fakat lazer silahı protokolü 3 yüzde 4 artırıyor anti uzaylı protokolü yüz de 6 sizce ileriye dönük hangisini tercih etmeliyim ya da hiç protokol almamalı mıyım ?? cevaplarınızı bekliyorum

2. under18

under18 User

her zaman avantajı yüksek olanı tercih et derim pet hızlı kasılmasını istersen zeta pedi güzel kasıyor :) radarları 3 level hepsini donat 1 tanede kutu toplama çek sal pedi kutu toplamaya

3. merqure

merqure User

petim seviye olarak 9 radar protokolde full var kutu toplama değil de ben daha çok yaratık kesiyorum yaratık protokolü mü tercih etmeliyim yüzde 6 hasar yoksa diğerini mi o da yüzde 4 sanırsam oyunculara da etki ediyor

4. under18

under18 User

%6 hasar vereni tercih et derim pek fark yok aralarında

5. merqure

merqure User

yüzde 6lık olan oyunculara etkilemiyor ve 17 bin uri fakat yüzde 4lük olan oyunculara vuruyor 31.5 bin uri

6. Düzenbaz

Düzenbaz User

oyuncuları etkileyeni seç bence yaratık olan boş bence

7. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Şahsen ben ikisinide kullanıyorum. Yaratık keserken uzaylı protokolü, düşman kesmeye çıkarken lazer protokolünü kullanıyorum. Neticede lazer protokolü herşeye fazla vuruyor. Ona göre hesabınızı yapınız :).

İyi forumlar.

8. merqure

merqure User

teşekkürler kilitlenebilir

9. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Rica ederiz, konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.