PET

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _-AppRendisTa-_ tarafından 20 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. beyler ben yeni pet aldım fakat kasamıyorum zor kasılıyor nerde kasabilirim peti ?

2. Merhaba ,

Yüksek TP veren görevleri yada kapılara yaparak daha hızlı seviye atlatabilirsiniz. Fakat pet'in açık olması gerekiyor. Diyelim ki görev bitecek bitmeden önce açarsanız kazandığınız TP'nin %5'ini pet alır. Aynı şekilde kapı bitmeden ve ödülleri gelmeden açarsanız TP'nin %5'i pet'e gelir.

İyi forumlar.

3. alpha-beta kapıları yaparak.
    cubi partilerine takıl iyi tp veriyor. ama cubiyi 3-4 kişi kesin ki yüksek tp versin ve kolay lwl atlasın pet.
    olmadı talon kesecen mecbur. 2500 tp veriyor pete.

4. lvl im 10 cubi partisi için erken değil mi :)

5. o zaman bir an önce11 olup cubi talon kesmen lazım seri bir şekilde

6. ah sen eskıden kascaktın PET i ne zor kasardık sımdı en kotu gorevv 500k tp verıyor hergun pet 1 lwl alır ortalama 1 haftada yaparsın 8lwl ama o snın gorev yapıs hızınada bağlı

7. görevler 500k vermiyo bana anca 100k falan 10 lvl im ben kasarken zorlanıyorum :)

8. Başta P.E.T alman bir hata uri israfı U_U' bizim P.E.T ler benzini su gibi içtiği için birde ona uri yetiştireceksin sen :/

Ha pet de pet mi ? O zaman en iyi tercih kapı yapmak olur.

_-AppRendisTa-_ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.