PET

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve erdem_korkmaz70 tarafından 30 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Petim birden 200k tp atlmaış bunun bir nedeni var mı ve her level de bunu yapıyor birden yüksek değerde tp atlıyor

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

P.E.T birden bire seviye atlamaz ya kasılırken açıktır ve aldığınız tp ler onada yansıyordur yada kapılarda kapıyı bitirdiğiniz anda açık olduğunda yüksek bir tp elde ediyordur diye düşünüyorum.

3. 1. Kapı yapmadım
    2. Daha dün level atladı ve bugün sabah açtığımda meydana geldi ve bu her seviye atladığımda başıma geliyor 2mtp var idi kalktığımda 2.400.000tp oldu ben bunu yazmak istedim çünkü bi ara yapılan kapıdan başka ödüller veriliyordu bundan faydalanan 88 hesap kapatılmıştı benim burada işime yarıyor ama söyliim supporttada yazarım bir sorun varsa hallederler (Açıkçası şu ana kadar hiç kapı yapmadım
    SORU(lar):
    1. Görevlerde kasılan tpler pete yansır mı (yani lw atlarken pet açıksa pete tp yansır mı ?)

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Evet görevlerden alınan tp petiniz açık ise onada yansır siz eğer hala bir problem olduğunu düşünüyorsanız supporta yazarak incelenmesini isteyiniz.

5. Tamam supporta yollarım Konuyu kilitleyebilirsiniz

6. Bende level atlamak üzereyim petimi açıp bende bi bakarım. Konuyu kilitlemeyin 19. Seviyeye 50m tp kaldı 1-2 güne level atlarım.

İyi forumlar.

7. Nefes

Nefes User

Merhaba

Konuya burdan devam edebilirsiniz konu açık.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.