petek görünüm(kalkan)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve clan-akrep tarafından 25 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. clan-akrep

clan-akrep User

PETEK görünümü için kalkan 5/5 arge verdim ve PETEK görünümünü elde ettim.Yalnız mühedisliğe hiç vermedim.Vermek zorundasın yoksa petek görünümünü elde edemezsin anca mühendisliğe verir isen aktif olur ,diye söylenmişti..??
    KONU hakkında açık bir bilgi verirmisiniz?

2. kardeş mühendislikle felan alakası yok onu kalkan görürmünü 5 te 5 yaparsan petek görünümü olur. yani ister depocuya ister mühendise verirsen fark etmez .

3. clan-akrep

clan-akrep User

anladım çok teşekkrler depocuya yeterice bastım zaten elimde 1 tan arge var boşa gidecekti desene.

4. kardeş argelerini sırasıyla böle ver bak : 2 gemi gövdesi I, 1 depocu(ya da mühendis keyfe kalmış :) ) 5 kalkan enerjisi, 2 kelle avısı I,3 gemi gövdesi II,5 kalkan sıklığı, 3 ayarcı,3 kelle avcısı II,2 yanıltma manevrası I,3 yanıltma manevrası II 28 argeye kadar böle yap gerisi zaten boş :)

5. O argede oluyor Kalkan Enerjisi 5-5 yapar isen olur.

6. Merhaba ,

Bana kalırsa Depocu 'ya boş yere vermişsiniz. Klasik 24 arge dağılımına göre dağıtmanızı tavsiye ederim. Yol yakınken arge dağılımını sıfırlayıp klasik 24 arge ile kalın sıkma'ya göre dağıtınız.

24 Arge ile Kalın Sıkma

Gemi Gövdesi I : 2/2
    Mühendis : 1/5
    Kalkan Enerjisi : 5/5
    Kelle Avcısı I : 2/2
    Gemi Gövdesi II : 3/3
    Kalkan Sıklığı : 5/5
    Ayarcı : 3/5
    Kelle Avcısı II : 3/3

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu: