Öneri PET'i tamir kuponu ile onarmak

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve ateistkeci tarafından 15 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

PET'i tamir kuponu ile onarmak...

1. Gelmeli

84,9%
  2. Gelmemeli

15,1%
  1. ateistkeci

ateistkeci User

Selamlar! Bu konuyu 3. kez açıyorum, umarım ki bu sefer bir şeyi unutmamışımdır :p

Şimdi biliyorsunuz Premium olmayan oyuncularda PET'i tamir ederken Uridium istiyor ve bu PET her seviye atladığında artıyor, benim gibi oyuna para yatırmadan gelişmeye çalışan oyuncular için eminim ki bu önemli bir sorundur(Özellikle kapı yaparken kamikaze kullanıyorsanız her kamikaze kullanırken giden Uridium).

Fikrim şöyle ki; tamir kuponları şu an pek bir işimize yaramıyor sonuçta premium yoksa kapıda onarım veya olduğunuz yerde onarım seçenekleri için de Uridium ve tamir kuponu istiyor bizlerden,

Yani droidlerin hasar alması kapalı olduğu için(her ne kadar geçici bir sorun olsa da) şu an tamir kuponları tamamen işlevsiz durumda ve sürekli birikiyorlar.

PET'imiz patlatıldıktan sonra onu tamir etmek için Uridium harcamak yerine tamir kuponu harcasak?

Nasıl olacak? 8. seviyeye kadar(3. seviye modüllerin ve protokollerin açıldığı seviye) kadar ücretsiz olacak, böylece yeni başlayan veya gelişme aşamasında olan oyuncular sorun yaşamadan PET tamiri yapabilecek,

8. seviyeden sonra ise tamir ederken 1 tamir kuponu isteyecek, eğer yoksa 250 Uridium karşılığında tamir edebileceğiz(Droidler ile aynı mantık olacak yani :) )

Şu an ki durumda ilk seviyelerde PET'i tamir ederken Uridium istemiyor, aynı durum tamir kuponları için de geçerli olacak fakat ne zaman 8. seviyeyi geçti o zaman tamir kuponu istemeye başlayacak.

Umarım fikrimi desteklersiniz ve uygulamaya geçtiğini görürüz :p

-ŞOW-YAPMA-EWLAT- ve yılmazcan47 bunu beğendi.
  2. olumlu gayet iyi olur

3. Beğendim. Oldukça mantıklı, benim petim 18 level bazen premium bittiğinde yanlış hatırlamıyorsam 350 uridiuma tamir ettiriyorum. Gemimde ise 6350+ tamir kuponu var ve şuan hiçbir işe yaramıyor.

4. ateistkeci

ateistkeci User

Destek ve iyi yorumlarınız için teşekkür ederim :)

-ŞOW-YAPMA-EWLAT- bunu beğendi.
  5. Mr.User

Mr.User User

Bu oyuna VİP bile olsa para vermek banada dokunuyor.

Eeee, her şeyin parasız bir yolunu bulursan bu oyunun para kazanmasını nasıl sağlayacaksın.

Unutma, burası her ne kadar belli etmesede bir ticarethane. Her ticari kuruluş gibi amaçı KAR etmektir.

Oyunun hali daha çok kaçak içki imalathanesi gibi görünsede çalışanların maaşlarını bir şekilde ödemesi gerek.

NoT: Bu oyuna zaman ayırana kadar pazarda git limon sat. bak oradan kazandığın parayla neler yaparsın neler:))

6. ateistkeci

ateistkeci User

Her şekilde oyuna para yatıranlar ve premium alanlar var, bu durum alamayan kişiler için iyi olacaktır diye düşündüm ve paylaştım :p

7. ANCESTRAL

ANCESTRAL User

Bu gelirse senin maaş düşer sayın ceo :D
    Tamir kuponu fazla kasılan birşey değil fazla etkisi olmaz bende 2014 lük gemi var 2k yı aşmadı daha.

8. ateistkeci

ateistkeci User

Ya zaten mantık olarak droid tamiri ile aynı olacak,

Droid tamir ederken İris için tamir kuponu harcıyor eğer yoksa 250 Uridium karşılığında tamir edebiliyor,

PET için de böyle olması daha mantıklı olacaktır diye düşünüyorum :p

9. Mr.User

Mr.User User

Aslında yine düşündümde iyi fikir gibi :)

10. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Fikrinizi beğendim vip üyeliği olmayan oyuncularada bir kolaylık olabileceği görüşündeyim ^^ Bölüm kurallarına uygun açtığınız için teşekkür ederim.Konunuzu Index bölümüne ekledim.

İyi forumlar.

11. 50 milyon lazer

12. ANCESTRAL

ANCESTRAL User

e adam 2009 dan bu yana oynuyor az bile :D

13. ateistkeci

ateistkeci User

Hocam siz ne ettiniz hocam

14. zalim

zalim User

Aslına bakarsan kamikaze bir modül kullanarak peti imha ettğin için tamiri ücretsiz olmalı savaşta biri tarafından patlatırlırsa ücret veya tamir kuponu ile tamir edilele bilmelidir.

15. Güzel fikir ama V.I.P Paketi zaten bunun gibi özellikler için alınıyor. Şu özellikler için V.I.P alıyorum:

- Ücretsiz P.E.T tamiri.
    - Ücretsiz tamir. (5-3 gibi haritalar için.)
    - Ekstra slot çubuğu.

Aklıma gelenler şuanlık bunlar.

Sen bu önemli özelliklerden birini kaldırarak bir fikir sunmuşsun ama Bigpoint bu konuyu dikkate bile almaz. En önemli özelliği para ile satışa sunan Bigpoint'in işine gelmez. Oyum olumlu ama gerçekleşmesi zor diyorum.

16. Vip olmadığım için kamikaze modülünü hiç almamıştım. Bu fikir büyük kolaylık sağlar herkese.

17. ateistkeci

ateistkeci User

Kabul ederler mi etmezler mi bilemeyiz, ama bir fikir var sonuçta bunu paylaşıp destek toplayarak en azından şansımızı deneyebiliriz bence :p

Bende kodlarla falan vip geldikçe kamikaze kullanıyorum onun dışında kapıları hep elle yapmak işkence gibi oluyor, zaten bu fikir de yine kapı yaparken aklıma geldi acaba tamir kuponu ile onarsak nasl olur diye zaten sonuç şu an konuyu açtım destek bekliyorum :)

18. _warmiii_

_warmiii_ User

Şöyle hem şirket için hem oyuncu için daha makul olabilir. Böylece oyunda gereksizmiş gibi gözüken Tamir Kuponlarının da işlevi artar ayrıca GG basarken tamir kuponu çıktığında bir memnuniyet oluşturur.
    Düşüncem şu;
    pet seviyesi 1 den 8. seviye dahil 5 tamir kuponu ile tamir olur. 9 dan 15 seviyeye kadar 10 tamir kuponu ile tamir olur. 15-20 seviye de ise 15 tamir kuponu ile tamir olur.
    GG kapısında ve normal görev seçili iken pet bir kez aktif edildigin de kapı ve görev sonunda pet deaktif olsa bile. Görev ve kapı yapım esnasında yardım alındığından pet aktif olmasa bile TP puanı eklenir. (ki pet düşük seviye de bırakılmasın)
    Dediğim gibi gereksiz görülen oyun içi bir argümana değer katılmış olur.

ateistkeci bunu beğendi.
  19. ateistkeci

ateistkeci User

Fikrimi yukarılarda tutmak için şuraya yorumumu bırakayım :)

Ayrıca destekleyen herkese teşekkür ederim :p

20. Aliens

Aliens User

VIP'siz oynamam ama benim de canımı çektiren bir güncelleme olurdu doğrusu. :D Gerçi slotlar olmadan oynanmaz.

Yine de oyum OLUMLU.

Sayfayı Paylaş