Öneri PET'i tamir kuponu ile onarmak

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve ateistkeci tarafından 15 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

PET'i tamir kuponu ile onarmak...

1. Gelmeli

84,9%
  2. Gelmemeli

15,1%
  1. emperyan

emperyan User

Dediğin hoş güzel bir şey ama VIP nin özelliklerinden kıstığı için, böyle bir şeye ana merkezin VIP satışlarını etkileyeceğini düşünüp onay vereceğini sanmıyorum. Diğer taraftan bu dediğine katılıyorum ve tamir kuponu yerine "CPU" çıksa droitlerin cpu su tarzında biraz hesaplamalar ile daha farklı şeyler olabileceğini düşünüyorum...

goliat0 bunu beğendi.
  2. sana katılmakla beraber, bende vipsiz oynadığım için konuya destek veriyorum ^^

3. ateistkeci

ateistkeci User

Güncel 87 oyla birlikte :p

OLD_Darko-92BİT bunu beğendi.
  4. keskinniyo

keskinniyo User

Vipsiz garibanlarda pet kullanabilmeli (ben) :p:D

Saldırı-Hattı bunu beğendi.
  5. ateistkeci

ateistkeci User

Günceeeel yeeey

Premiumum yok fakirim ama çatır çatır kullanıyorum PET'imi :D (Patladığı zaman patlatana öleceğim halde dalıyorum sinirlenip ama kullanıyorum :D)

6. Daha da güncel olleeeeeyy:D
    Ben de kullanıyorum arada kesiyorlar ama görsem dalıyorum
    P.e.t. ime dalan bahan dalmış demektir her seferinde 350 uri yiyor zalım

7. V*A*Y*N*E1

V*A*Y*N*E1 User

vip özelliklerinin normalleşmesi? vip bir ayrıcalıktır vip olanların elde edebileceği bir şeyi herkesin kullanışına sunmak.gelmemeli.

8. ateistkeci

ateistkeci User

Bir bedeli yine olacak sadece Uridium gibi bir bedeli olmayacak :)

9. V*A*Y*N*E1

V*A*Y*N*E1 User

ama bedeli vip olmak olmayacak

10. 98 oy aldı halen oyuna eklenmedi 100 ü bulunmasımı bekleniyor

11. mantıklı fikir yani tamir kuponları şuanda neredeyse hiçbir işe yaramıyor oyum olumlu

12. ateistkeci

ateistkeci User

Daha fazla oy alıp eklenmemiş olanlarda var ayrıca merkeze bağlı :)

Daha öne B03 kalkanı içinde konu açılmış ve birleştir güncellemesinde geldi yani bir ihtimal büyük bir güncellemeyle gelir belki :D

Ayrıca 103 olumlu oy teşekkür ederim herkese fiyuuuuv

13. iso

iso User

vip i teşvik için bu öneri kabul edilmez :(

memat155 bunu beğendi.
  14. Luminous

Luminous S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Bu tür fikirlerin oyuna eklenebilmesi için belirli bir oy sayısı yoktur. 15 oy alıp raporlara eklediğimiz konular oyuna eklenebileceği gibi, -biraz fazla olacak ama:D- 1.500 oy alıp oyuna eklenemeyecek/eklenmeyen konular-fikirler de olabilir. Bu tür fikirleri biz merkeze iletiyoruz, merkez ekip de gelecek planlarını, istenen şeyin oyuna "eklenilebilirliğini", geliştiricilerin bu konu hakkındaki yorumlarını ve bilmediğimiz daha bir çok konu hakkında tüm yorumları/bilgileri toplayıp oyuna eklenip/eklenmeyeceğine karar veriyor. Bu durumda bizler sadece raporlama yapabiliyoruz, daha sonrası da merkezin kararı.

İyi forumlar.

ateistkeci bunu beğendi.
  15. ARTİSJACK

ARTİSJACK User

bu petin yediği uriyi 7 camız yemiyor valla tamir kuponu yada credi ile olsun hem tamir hemde yakıt mumkunse yakıt olayı kalksın gemi gibi olsun seprom desteği sarıtaş desteği ile hızı kalkanı vuruşu güçlendirilsin gayet mümkün bu dediklerim

16. ateistkeci

ateistkeci User

Günceldir :p

Bu arada diğer PET ile ilgili konum içinde aynı desteği beklerim :p
    "P.E.T.'i patlatanların seyir defterinde gözükmesi"

17. Oyundaki temel mekaniklerden pay to win mantığının kalkması gerekiyor. +1 Gelmeli

Son düzenlenen: 11 Ağustos 2020
    ateistkeci bunu beğendi.
  18. ateistkeci

ateistkeci User

Günceldir oley

19. TersLale

TersLale User

Beklemedeyiz, kamikaze atmayı özledim.

20. ateistkeci

ateistkeci User

Tekrar güncel :p şu pet güncellemesi gelene kadar güncel tutmaya devam edeyim belki gelir belli olmaz

_-Thanatos-_ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş