petimi nasıl geliştireceğim ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Heterodox tarafından 2 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Heterodox

Heterodox User

x3te 225k uri çektim peti aldım 178k urim var sadece toplama için kullanacağım hangi protokolleri almam gerek ? bir de peti 8 lvl yapmadan protokol alırsam 3lvle geliştirebilir miyim ? yoksa 8 lvl yaptıktan sonra mı protokolleri alayım ?
    lvl atlatacaksam çok uzun sürer mi bu ?
    27 lf3 15 b02 12 elit hız goli 11 lvlim

2. Merhaba ,

Bana kalırsa pet'i 8 level yapana kadar modül yada protokol almayın. Yüksek tp veren görevleri yapabilir yada Galaksi kapısı yapabilirsiniz. Yüklü tp gelmeden önce pet açık olmalıdır. Diyelim ki görev bitmeden yada kapı bitip ödülleri gelemden pet'i açmanız gerekiyor. Pet açık olduğu zaman kazandığınız TP'nin %5'ini alır.

>>> iPad Kazanmak İster misiniz ? Detaylar İçin Tıklayın <<<

İyi forumlar.

3. Heterodox

Heterodox User

şuan sadece toplamak için kullanacağım o yüzden 2-3 modül aldım protokol almadım
    12 lvl olunca palla toplayıp gg yapmayı planlıyorum ama peti 8lvle kadar kasmam zor gibi
    peki önceden aldığımı 1 lvl modülleri 3 lvle yükseltebiliyor muyuz ?

4. Merhaba ,

Maalesef o şekilde yükselmiyor ilerde tekrar 3. seviyelerini almanız gerekicek.

İyi forumlar.

5. Heterodox

Heterodox User

fiyat farkı var mı?
    varsa 3. seviye modüllerin fiyatlarını gösteren bi çizelge var mı sizde ?

6. Heterodox

Heterodox User

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.