Geri bildirim PET'lerin İstilası Etkinliği ve Çılgın Cubikon

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Zer0DayLover tarafından 19 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce Geri Getirilmeli Mi ?

1. Evet

oy sayısı 26
    86,7%
  2. Hayır

oy sayısı 4
    13,3%
  1. Selamlar ,

Bu etkinlikler ne zaman geri gelir ? Petlerin istilası etkinliğinde 10-15 GG enerjisi veren kutular ve haritalarda gezen pet sürüleri vardı , bu etkinliği tekrar gelmesi mümkün mü ? Eylül gibi yapılmıştı çok güzel uridium kasmıştım bundan 4 sene önce.

Çılgın Cubikonda uzun süredir yok etrafta keşke geri getirilse :/

Bu etkinliklerin geri getirilmesi gerektiğini düşünüyorum.

2. sene 2020 kardeşimm zor gelir zor

3. Çılgın cubikon gelmesin ama petlerin istilası geri gelsin.

4. Richie

Richie User

cubikon kesin gitti ve gelmez de o petlerin istilası iyiymiş bu saçma hitac yerine o gelsin

5. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Çılgın Cubikon etkinliğinin geri geleceni düşünmemekteyim. P.E.T'lerin istilası etkinliği ile ilgilide isteğinizi raporlarımıza ekleyeceğiz, şuan için Hitac Etkinliği ve 5000. Gün kutlamaları mevcuttur. Hitac için Buraya , 5000. Gün duyuruları için ise Buraya tıklayabilirsiniz. :)

İyi forumlar.

6. Çılgın cubicon etkinliğinin kaldırılma nedeni ne kadar doğru bilmiyorum ama atılan kamikazenin istemeyerek diğer oyuncuları imha etmesi ve bu şekilde oyuncuların pushing yemesinden olduğunu biliyorum.

Hala çılgın cubicon etkinliği devam ediyor olsaydı 35 bin protegit görevini için çok hızlı yapılabilirdi. Görevi çok hızlı şekilde bitirebilirdik.

Son düzenlenen: 19 Ağustos 2020
  7. TersLale

TersLale User

Gelsin de oynayalım. Hitaç, Plütüs tekrarları yetti bence.

8. -333-

-333- User

10-15 gg petlerin istilasında gelmedi kuiper kapısının oyuna dahil olmasıyla birlikte yapılan bir kutlama idi petlerin istilası etkinliğinde bonus kutularından komple pet kronos kapı parçası ve bir seviye pet modüller çıkıyordu ve ikisi ayrı zamanlarda çıkmıştı.

9. Ben en çok test server'ında gelen diminisher modülünün çıkacağı etkinliği merak etmekteyim. :D

10. Petlerin istilasındada o kutulardan vardı ben hatırlıyorum baya toplamıştım.

Kuiperda zaten bu etkinlikten 1-2 ay sonra geldi , o geldiği zamanda 100-200 enerji veren kutular vardı onu 10-15 enerjiye düşürdüler sonra :D

Son düzenlenen: 20 Ağustos 2020
  11. Bu oyunun her etkinlik ve her mapte olabilen birşey invoketa da atınca patlayabiliyorlar. Herşeyi kaldırsınlar o zaman :)

12. Ne yalan söyleyeyim çılgın cubide ben gidip hiç birine patlamadım , patladıysam cubinin protegitlerine patladım.

Açıkçası o etkinliğin kaldırılma sebebi muhtemelen 1. uridiumu çok fazla vermesi , 2. ise oyunu çok fazla kastırması hem sunucu hemde client tarafında.

13. 2. sebebini bende mantıklı buluyorum.

14. zaten öyle birşey yoktu kardeşim çılgın cubi zamanında pet kamikaze düzenlenmişti ve dost gemilere sana sıkmadıkları sürece hasar vermiyordu ve kamikazeden etkşlenmiyordu yani -şeref yedirtmiyordu o -şeref yedirtme işi çok eski.