Öneri petlerin rengi şirkete göre değişsin

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve {-€FSANE_AT€Ş-} tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

olsunmu

1. olsun

96,0%
  2. olmasın

4,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

guzel bence olur bu is ,tasarim gereksiz ....sirket rengi +1 (gerci eic mavi olduguna gore eic pet te degisiklik olmayacak ozaman:) )

2. güncel

3. En çok beğendim konulardan biri :)

4. Fikir güzel sonuna kadar destekliyorum az önce açtığım konu gibi P.E.T. leri çok boşladılar.

5. bence pet tasarımıda olsun kalkan yada kamikazeyi hızlı kullanmak için ya da vuruşu arttırmak

6. Sonuna kadar tam destek +1

7. BENDENDE +1

8. mükemmel olurda EİC e yazık olur eic mavi zaten, değişecek bişi olmaz :D

9. aynen :D

10. güncel

08_AzRaİl_08 bunu beğendi.
  11. güncel

12. webce

webce User

bakın şimdi oyunda bayan var ben pempe kımlık kullanıyorum pempe renk pet isterim derse nolcak bence pet renkleri farklı olcagına farklı tasarımlarda farklı renklerde petler olsun yada aldıgımız petin rengini biz yapalım boyle bir uzay oyununda rastlamıstım ama eskidendi darkorbit de olabilir geminin rengini değiştirebiliyordunn

13. güncrl

14. Kral-87

Kral-87 User

kesinlikle olmalı sonuna kadar +

15. Bence 10 numara olur kardeşim :D Çok iyi düşünmüşsün +1

16. *Asalet*

*Asalet* User

Merhabalar,

Evet güzel olur ,iyi düşünmüşsünüz..

İyi Forumlar.

17. bayağıdır olması gereken bir şey +1

18. Olsun fakat EİC şirketinin P.E.T inin rengide değişsin biraz daha açılıp kapatılabilir renk tonu aynı kalmasın yinede +111111

BlackGhost™ bunu beğendi.
  19. Aynen değişsin biraz renk katalım oyuna belki üstüne kıyafette giydirebiliriz mesela aegis elitin deseni olur alırız dükkandan petimizin görünümünü filan değiştiririz.Böyle Aegis veteran gibi desenler olsun.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.