PieCesS Kimdir?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve PiecesS tarafından 23 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. PiecesS

PiecesS User

Merhaba Arkadaşlar

İsmim Umut 19 yaşındayım, Tokat/Erbaalıyım, halkla ilişkiler bölümü okumaktayım, grafik tasarım ve fotoğrafçılık alanıyla ilgilenmekteyim, oyun içerisinden bunalıp foruma yöneldikten sonra fikir havuzuna açmış olduğum konulardan tanınmaktayım özellikle "Türk Bayrağı tasarımlı Goliath" ile.. Konumuz yaklaşık 2 senedir destek görmekteydi ve yetkililer sonunda sesimizi duydu ve kısmende olsa fikrimiz hayata geçirildi..Neyse.. Konumuza dönelim :) Konularda hayal gücüm ile tasarımı bir araya getirip sunum yapmam üyeler olsun yöneticiler olsun dikkatini çekmekteydi, bir süre oyun içerisinde ve forum içerisinde görev aldım daha sonra eğitimim ve işlerim dolayısıyla bırakmak durumunda kaldım, şuan görsel efekt ve ticari logo tasarımları üzerine çalışmalar yapmaktayım, sıcakkanlı ve yardımsever biriyimdir, hayal gücüm ile bağdaşık, güler yüzü benimseyen bir insan evladıyım :)

Saygı çerçevesinde merak ettiklerinizi sorabilirsiniz, hayırlı günler dilerim :)

Hüzünlü Edit: 21 yaşına bastım halen halkla ilişkiler okuyorum bitmiyor arkadaş bitmiyor 1 sene daha uzadı. Bide 2 sene içerisinde bıyık sakal koyverdim başka da bir aksiyon yok :D

Paranormal Edit #2; 22 yaşına geldik hala halkla ilişkiler okuyorum bitmiyecek galiba hahaha iş ve para daha tatlı geliyor :)

Editlendiniz #3 23 yaşına bastık sonunda mezun oldum, askerlik ve sonrası nasipse evliliğe doğru devam :)

Editimsi #4
    24 yaşını devireceğiz neredeyse, mezuniyet tamam, askerliği bekliyorum şubata bakalım neresi çıkacak :)

Pandemik Edit #5 25 yaş dolacak hala askere gidemedim kafayı yiyeceğim :D Nitelik listesinde olmama rağmen celp dönemim ertelenip duruyor, vardır bir hayır..

Pandemik Edit #6 Askerde 26'ya girdik, döneli 6 ay oldu. Kaldı geriye evlilik, nasip olursa sevdiceğimle dünya evine girip, fotoğrafları burada paylaşmak da nasip olur inşallah :) Oyunu da 2020 martta bırakmıştım sanırım, forum ortamı hatırına nadir de olsa gelip bakınıyorum, kendinize iyi bakın.

Fotoğraf işlemelerimden ve
    diğer çalışmalarımdan örnekler:

Son düzenlenen: 30 Ağustos 2021
  2. Öncelikle o tasarım fikrin için teşekkür ederim güzel fikirdi ve oyuncular olarakta desteklendi ve destekledim ama umutsuzdum ama oldu helal olsun D O ekibine sizede hayatta nice başarıların devamını dilerim.

3. forumda ne görevi aldın?

4. Merhaba ,

Foruma tekrar hoşgeldin diyelim o halde. :) Uzun zamandır gözükmüyordu. :)

Ayrıca demek ki neymiş bazı şeyler zamanı gelince yapılabiliyormuş. :)

[İyi forumlar.

5. Konu basligini sorsalar adamin dibi derim.

6. PiecesS

PiecesS User

Moderatörlük kardeşim.

Hoşbuldum modum sağolun..

Eyvallah kardeşim

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Temmuz 2014
  7. PAPATYA

PAPATYA Guest

Selam,

Foruma hoşgeldiniz, sizleri aramızda görmek güzel :)

Keyifli Forumlar

8. -Andromeda-

-Andromeda- Guest

Merhaba

foruma ve aramıza hoşgeldiniz :)

9. PiecesS

PiecesS User

Hoşbuldum :) Sağolun eksik olmayın

10. ismin neydi ?

11. Yazıyor ya -_-''

12. Moderatör iken ismi neydi -_- ;)

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  13. Aynı diye biliyorum eski foruma baksana ;)

14. PiecesS

PiecesS User

Nektar :)

15. Cloud

Cloud User

Memnun oldum Umut

İyi forumlar

16. PiecesS

PiecesS User

Mesajını görmemişim, bende memnun oldum kardeşim sağol

17. Abiiiiii faceni buldum webtekkno'ya yorum atmışsın :D :d

PiecesS bunu beğendi.
  18. PieCeSs kimdir ? Photoshop Master'ı. Eline su dökebilecek var mı ? Katiyyen yok. Loonie ona yetişebilir mi ? Elbet bir gün ^^

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  19. sen photoshop kullanmıyosun ? :D:D:D:D:D

20. Ben Photoshop Pro'yum. PieCeSs'e yetişemem sanırım dediğim gibi elbet bir gün ^^