PieCesS Kimdir?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve PiecesS tarafından 23 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. PiecesS

PiecesS User

Sağolasın paşam hayırlı akşamlar sanada..

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  2. abi hangi serverde oynuyorsun? tr6 vru da bu niki gördümde

3. Oynamıyor.

4. PiecesS

PiecesS User

Oyunu oynamıyorum abicim :)

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  5. Nasılsınız Umut bey :)

6. PiecesS

PiecesS User

Kusura bakmayın iş yoğunluğundan dolayı geri dönüş sağlayamıyorum buralardan.. iyiyim çok şükür, siz nasılsınız?

7. Bende iyiyim problem değil yoğunsunuz belliki o zaman sizi yormayayım kolay gelsin :)

8. PiecesS

PiecesS User

Hüzünlü Edit/Hort: 21 yaşına bastım ve Halen "Halkla İlişkiler" bölümü okumaktayım :D:D İbretlik yahu ibretlik...

9. ORION

ORION User

Senin eline su dökemez diye tahmin ediyorum ama tabi test etmek gerek

PiecesS bunu beğendi.
  10. İkimizin iyi olduğu konular farklı :)

Ben çizim ve PS'de imza/banner konusunda ,

Piecess'de manipülasyon ve fotoğrafçılık alanında.

11. ORION

ORION User

Mmmm buarada benimde imzam eskidi artık isim de değişti rütbede değişti :D

12. PiecesS

PiecesS User

19 yaşında açtığım konuya 3 sene sonra geri dönmek de güzel bir duygu :)

OĞUZKHAN, erdem_korkmaz70 ve JUPlTER bunu beğendi.
  13. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Ben sizin resimler üzerindeki çalışmalarınızı seviyorum :) paylaşında gözümüz gönlümüz açılsın :)

PiecesS bunu beğendi.

14. Piecess senin o görsel çalışmalarınla ilham aldım zamanında bu foruma başladığımda diyordum ki ya arkadaş nasıl yapıyorlar bu görselleri felan diye sırf senin yapabildiklerin kadar olmasada kendimce bir şeyler yapmaya çalıştım.

Senin sayende oldu hayatında başarılar dilerim :)

PiecesS bunu beğendi.
  15. PiecesS

PiecesS User

2 ay olmuş foruma girmeyeli :) Güzel düşünceleriniz için çok teşekkürler, sizlerinde yolu açık olsun inşallah

Yıllar sonra bi aklıma esti darkorbit facebook sayfasında, neler olup bitmiş diye bakayım derken bir tasarım yarışması yapıldığını gördüm ve benim yıllar önce lise zamanlarımda hazırladığım, konusunu açıp büyük destek alan tasarımımla birisi yarışmaya katılmış ve kazanmış!? Bu nasıl bir iştir ya, hiç mi bakmazsınız etmezsiniz...

[FORUMDA LİNK PAYLAŞIMI YASAKTIR!]

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Aralık 2019
  16. PiecesS

PiecesS User

Sanırım "medya" kategorisi kaldırılmış forumdan, yaptığım manipülasyon çalışmalarını burada da arşiv niteliğinde kalsın diye paylaşıyordum, silinmiş sanırım :) Neyse buradan devam edelim, bu da işlediğim fotoğraflardan küçük örnekler:

17. _DODGE_

_DODGE_ User

Reis eline sağlık , yıllardır aynı kalitedesin seni gördüğüme sevindim :D

18. PiecesS

PiecesS User

Başladığımız yolda sağa sola sapmadan gidiyoruz bakalım sonu nereye varacak, sağol güzel düşüncelerin için :)

_DODGE_ bunu beğendi.
  19. 34KAAN37

34KAAN37 User

güzelmiş :) başarılar.

PiecesS bunu beğendi.
  20. PiecesS

PiecesS User

Teşekkürler