Öneri Pilot Profilinde Tasarımlar Gözüksün

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Deleted member 268334 tarafından 12 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Güncelleme yapılmalı mı?

1. Evet!

89,3%
  2. Hayır!

10,7%
  1. Merhaba,

Pilot profilimizde sadece Havoc gözükebiliyor ve P.E.T. tasarımlarımızı gösteremiyoruz. Yeni güncelleme ile birlikte Spartan, Hercules ve Hermes gibi ekipmanlarımız da ekrana yansıyacak. Ek olarak gemimizde donanmış halde bulunan P.E.T. tasarımı da ekrana yansıyacaktır.

Desteğiniz için şimdiden teşekkürler!

2. ateistkeci

ateistkeci User

Zaten aynı konudan daha önce açılmıştı?

Deleted member 268334 bunu beğendi.
  3. Diğer hesabımı uzun süredir kullanmıyordum. Bu hesabı yeni açtım. Diğer hesabım yasaklı kullanıcı adı sebebi ile ceza aldı. O yüzden konuyu tekrar açma kararı aldım.
    Teşekkürler.

ateistkeci bunu beğendi.
  4. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Konunuzu Bölüm Kurallarına uygun açtığınız için teşekkür ederim. Önerinizi İndex'e eklemiş bulunmaktayım, yeterli desteği aldığı sürece konunuzu raporlarımıza ekleyeceğiz :)

Konu başlığınızı biraz daha uygun olacak şekilde düzenledim.

İyi forumlar.

Deleted member 268334 bunu beğendi.
  5. Şuan daha öncelikli şeyler var ama yapılması uygun ve mantıklıdır bence de.

6. bence uygun minik bir güncelleme olur ama yapmazlar diye düşünüyorum sebebi de şu;
    onlarca pet ve droit tasarımı var ve bu tasarımların oraya yansıtılması için bu şekilde modellemelerinin yapılması lazım bunu yapmaya uğraşacaklarını sanmıyorum. Ama tabi oyunun 3d halindeki modelleri direk kullanabilirlen tabi bu da o eklediğin görsellerdeki kadar detaylı olmaz.
    Yine de oyum olumlu zararsız bir güncelleme olur :)

7. Teşekkür ederim yorumunuz için. Zaten sadece P.E.T. görselleri eklenecek. Havoc, Hercules, Spartan ve Hermes dışında başka tasarım gösterilmeyecek.

Günceldir.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Ağustos 2020
    TheDarkMen_2 bunu beğendi.
  8. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Lütfen Alt Alta mesaj yazmayınız. Yaptığınız durum için şu anlık uyarıyorum, devamında cezai işlem alabilirsiniz.

İyi Forumlar.

9. çogu taktikleri ifşa eden bir profil hangi kapıyı hangi gemide yaptıgımız gibi fln :) ama destekliyorum fikrim degiştirdim bencilik yaptıgımı farketim :)

10. ne dediğini anlamadım yılmaz sadece pilot profilinde gemimizde takılı olan droit tasarımı ve pet tasarımı gösterilecek bildiğin gibi pet ve havoc dışında bir görsel gösterilmiyor taktikleri ifşa etmekle nasıl bir bağlantı kurduğunu anlamadım desteğin için teşekkürler

11. mesela bir kapıyı hangi gemiyle yaptıgın bazen onem arz ediyor eternal kapısı gibi , yada rutbede kapıştıgın adamın hangi gemide olduguna bakıp ne yaptıgını anlamak falan :)

12. yılmaz gemiler zaten gözüküyor =D pet tasarımları ve droit tasarımlarıda gözüksün temalı konu bu

13. hercul spartan ve hermes fln gozukcek :) gemilerin gozuktugu yetmezmiş gibi :)

14. neyse eyvallah düşüncelerin için iyi akşamlar

yılmazcan47 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş