plazmid düşme şansı

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Kuresc tarafından 8 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Kuresc

Kuresc User

saatlerce devo kesiyorum 1 tane bile plazmid atmayabiliyor ben mi bu kadar şanssızım yoksa oyun mu bozuk anlamadım bıktırdı da artık yani scrap da zor düşüyor ama düşüyor bu hiç düşmüyor uber devo da kesmeyi denedim 15 20 tane kestim yardım alarak ondan da düşmedi oranları biraz artırsanız?

2. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Rica etsem oyun içerisinde ayarlar bölümünde avantaj kutularını göster seçeneğinin aktif mi değilmi kontrol edermisiniz?

İyi Forumlar.

3. dostum sende ki olayın aynısı bende de vardı ayarları kurcalarken avantaj kutularını göster seçeneğini kapatmışım dikkat etmeden büyük ihtimal ile sende de aynısı var modumuzun dediği orayı kontrol etmelisin

4. tabiki bunun yukarıda verilen yanıtlarla hiçbir alakası yoktur avantaj kutuları kapalı olsada görünür tamamen şansın hatta tesadüfün iğne deliği.denemeye devam ya çıkarsa.

5. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Söyleminiz yanlış bir bilgilendirmedir. Lütfen Yukarıdaki mesajıma tekrardan bakınız.

İyi Forumlar.

6. jokerblack

jokerblack User

gerçekten sırf cevap vermek için üye girişi yaptım yukarıda arkadaşın dediğini hiç okumadınızmı yoksa benmi yanlış anladım

7. Plazmid zaten benim gözümde biriktirilmesi en zor olan kaynaktır . Saatlerce devo veya sibo kesmek yerine uber devo ve uber sibo kesmeye çalışman daha iyi olur . Daha zor olsa da sanırsam scrap için geçerli olduğu gibi genel olarak uber NPC'lerden kaynak düşme ihtimali daha fazla . Normal devo ve sibo keserek plazmid kasman çok zor olur . ( Ayrıca ilk vuran kişi sen olmalısın diye biliyorum , yani yardım aldığın kişi uber devo'ya ilk sıkmış olmasın ? )

8. Yooo çok kolay nereden bakılsa 15 mikrotransistör birleştirmişimdir. Şu an bile 49 plazmid'im var. Sık sık ABG dönersen takır takır plazmid düşer.

9. ben o mesajları okumamış olsaydım hiçbir ilgisi yoktur yazmazdım hala aynı fikirdeyim avantaj kutularının kapatılması bir engel değildir bonu sandıklarından bahsetmiyoruz pilazmit scrap prismatium vs kaynaklardan söz ediyoruz bence siz oyun içinde kapatıp yaratık kesip deneyin.en azından bende öyle.