plus gemilerinin ambarı 5000 bın olmalı

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve G_s_G_s tarafından 16 May 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. G_s_G_s

G_s_G_s User

yukarda yazdım en az 5000 olmalı plus sonucta golı plus 4000 sepcturum 4200 olmaz bole hemen yapılsın :D

2. oben

oben User

sebep. diyelimki mantıklı bir sebebi söyledin ne işe yarayacak 5000 ambar olunca ne olacak mesela.

3. pete kargo protokolü takman daha mantıklı citadel plus zaten 20 bin ambarı oluyor pet kargo protokol( 12 adet 3 lvl ) ve vip li

4. G_s_G_s

G_s_G_s User

nasıl oluyor ben hep 4200 cıtadelle 9000 oluyor o yuzden dıom tukselsın

mesala tek atışta yırmı bın sarı taş atmak varken 9 bın ugraştırıyor

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 May 2022
  5. sen dedin ya hemen yaparlar..Önce konu başlığını bir düzgün yaz..5000 yazmışşşın yanına da tekrar bin yazmışşın..pardon bütün yazdıkların imla hatalarıyla doluymuş...Önce bir düzgün türkçe yazmayı öğren sonra tek atışta yirmi bin sarı taşta atarsın..(ne demekse)

6. pet kargo protokolü 3 lvl 12 tane alıp protokol slotlarına takcaksın oluyor

7. G_s_G_s

G_s_G_s User

meseala buglar hıller kaldırısın derım anlayan anlar sende ımla ve yazmalara takılırsın belkı klavyem bozuk yada acıl yazdım onemlı olan sonuc bu ulke daha cok yol alması lazım :D

8. Amiral34

Amiral34 S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Konunuzu güncelleme fikir havuzunda açarsanız raporlayalım.

Saygılarımla,

Amiral34.

Sayfayı Paylaş