plus sacmalıgı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Mecnunç tarafından 20 Aralık 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Mecnunç

Mecnunç User

gemilerin plus hali gelecekse neden o kadar tasarım geldi ve modül aradık ?
    sayborg plus gelse neden o kadar tasarım bosta durcak
    neden goliathı parcalayarak farklı gemiler haline getirdiniz?
    nufuz savası golileri kırmızı yeşil mavi var ama modüller 1ine uyuyor 2 sine uymuyor mesela :D
    gold goliath tasarımı var ama goliath plus da kullanılmıyor neden boyle bir sacmalık var ya cidden merak ediyorum :D
    gemi cıkartmak yerine guncelleme yapsanız ya beyin varsa
    farklı oyunlarda hero guncellenince tasarımda güncelleniyor ve bütün herolar da oynanabilir durumda oluyor neden bazı gemiler kesinlikle digerlerinden üstün :D
    valla oyun tamamen sacmalık
    sans olan yerde istirmar ve bug da vardır havoc-herkul-apis-zeus cıkarma taktigi modül bugu tutucu bot kullanmayan yok zaten modulden ıstedıgını cıkarma taktıgı stabilize bugu geliştirme bugu rütbe seref bugu neden boyle buglar var?
    oyunu bugsuz bir sekilde gorebilecek miyiz?
    insanlarla emek verenlerle dalga gecmek hosunuza mı gidiyor
    sohbet bolumune actım konuyu kılıtlemeyın ve tasımayın bunu saimon denen aptala cevirirseniz cevabı bekliyor olacagım kolay gele

Dontforgetme bunu beğendi.
  2. Yazdıkların da çok haklısın..

Mesela goliath tasarımlarının tasarımları goliath plus da kullanılmıyor
    Citadel tasarımları citadel plus da kullanılmıyor

Yarın cyborg plus gelse Cyborgun tasarımları cyborg plusda kullanılmayacak..

Tabi bu oyunun da işine geliyor sürekli yenilik ve insanları birşeye uğraştırmak istiyorlar sürekli hiç bitmek bilmeyen bir kısır döngü önce buz tasarımı sonra epion osiris falan filan sonra gold sonra prometheus ve tyranos sayaçlı tasarımlar ve böyle böyle bitmek bilmeyen bir döngüye giriyor ve darkorbit bu taktiği iyi kullanıyor ve para da kazanıyor..Yarın paymente goliath plus tyranos gelse bak bakalım kaç kişi alacak bak görürsün...Diyorum ya bir nevi de işlerine geliyor...

O yukarıda saydığın buglardan hiç bahsetme bile :)

Herkes herşeyin farkında modülden istediğin şeyi çıkartma bugunu yapıp buralarda bile paylaşıp ego kasan ben kingim ben en iyisim diyen kişiler mevcut ki bu kişiler zamanında 7/24 bota atıp 150-300bin bölünme kristali kasan 1-2 senede 26-27 lwl olan oyuncular var :p Sorsan çok iyi oyuncular ama :D

Oyunda herkes herşeyi bugla hileyle botla yapmaya çalışıyor sanırım bende sorun var

Ben bir şeyi hileyle yapsam ne anlamı kalır ki gerçeği kendim bildikten sonra?

Ben şimdi o söylediğin istediğin modül yapma buguyla en kral modülü yapsam şahsen ben keyif almam? Acaba alanlar oluyor mu? Demek ki oluyormuş ilginç...

3. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Konunuz kilitlenerek arşivlenmiştir.

Dilek ve şikayetinizi dile getirirken toplum içerisinde konuşma kurallarına uygun bir şekilde getirdiğiniz de konunuz açık kalacaktır. Hakaret ve aşağılamalarla yapabileceğiniz tek şey buraya yazıp sonra kilitlenmesini sağlamaktır.

Hakaret ve toplum içerisinde konuşma kurallarına aykırılıktan dolayı cezai işlem uygulandı.

İyi Uçuşlar!

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş