Geri bildirim Plutus Deneyleri Etkinliği Geri Bildirimleri

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve _ALPHA_ tarafından 6 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Etkinliğin gerçekten verimsiz ve yanlış yapıldığını düşünüyorum ağaç gibi 20 dk boyunca bekledikten sonra hedef alamamak ve bu sorun düzeldikten sonra da 52 tarnom gibi komik bir ödül almak gerçekten çok can sıkıcıydı.Yaratıkların görsellerini gördüğüm zaman ''vay be ! güzel bir savaş haritası olacak'' diye düşünmüştüm ama hiç öyle olmadı aksine inanılmaz derecede zor bir etkinlikti.Hakkını vermeliyim sabah saatleri bazen boş oluyordu ve 142 tarnom alıyordum ama bu çok nadir oluyordu.Son olarak hecate gemisi için gereken şans oranı gerçekten düşüktü ama bana çıkmadığı için üzülmüyorum.Tek sevdiğim yanı o geldiğinde özel haritalarda savaş olmamasıydı bu sayede etkinlik bunaltıcı olmadı.Tek dileğim bu etkinliğin büyük düzeltmelerle geliştirilmesi.Yaratıkların haritada çıkış sürelerinin artırılması.Botçuların girmemesi için de bir çözüm bulacaklarını düşünüyorum.
   
 2. arkadaşlar random bir şansla çıkan bir gemi ile :D 450 oil ve bilimum milyon uridyum isteyen parçalardan oluşan ( doğru suan ulaşması biraz daha kolay ancak hala :D yinede elde etmesi random bir şansla cıkan gemiden herhalde daha zor olduğu belli ) olan bir gemiyi karşılıklı değerlendirmeniz komik geldi, bana ha istersenız %12 hasar ve 16 lazer slotune sahip kısacası cyborgtan daha cok vuran gemi zaten mevcut uğraşın ve çıkarın black light chiperden tek söyliyeceğim budur iyi oyunlar
   
  .Paradoks. bunu beğendi.
 3. the_flood

  the_flood User

  UC-DMG2-HPSHD %12 Ekstra Hasar Darbe Puanları %15 Azalır
  Kalkan Puanları %10
  AzalırUC-DMG2-SHDSP %12 Ekstra Hasar Kalkan Puanları %10 Azalır
  Hız 10 Birim Azalır
  UC-DMG2-EVASP %12 Ekstra Hasar Düşmanların Tarafından Vurulma İhtimalin %5 Artar
  Hız 10 Birim Azalır
  UC-DMG2-GSSHD %12 Ekstra Hasar Kalkan Puanları %10 Azalır
  1 Jeneratör Slotu Azalır

  dostum konunun özünü %12 hasar var dediğin özeliklerin sonrasına bakarak anlayacağını düşünüyorum. %12 vurdun ne oldu kalkanın gitti hızın gitti.Gelişme böyle olmaz.Şöyle ki ;
  Surgeon( cellat ) çıktı 15 lazer 16 jeneratör dediler.Ayrıca %6 hasar-Şeref-Tp.Şimdi sonrasına bak
  Sayborg 16-16 +%10 hasar
  Nimesis 14-14 ama 2 extra verdiler %65 ıska %25 hasar ve atlama özelliği
  Hammercraw 12-14 ama 3 destek özellik.Şimdi ne beklersin.Gördün ki bir gelişme sürecinde devamlı,gemiler sürekli artan özelliklerle geliyor.gelen gemi de iyi olsun dersin yada beklersin ama gelen bu 4 gemininde altında.işte kastettiğimiz olay bu.
   
 4. ancak goruyorsunuz ki şu an için oyuna cyborgtan daha üstün bir gemi getirmeye ne ihtiyaç nede gerek var hem tanklık hem hasar özelliği olan bir gemi bunun üzerine koyaibleiceğniz şeyler kısıtlı ve böyle bi gemiyle kapısmasını istiyorsanız gemilerin elde edilmesi daah zor olan bişeyler olması gerekiyor bi etkinlikten çöpten düşen bi gemi değil ne varki yine başa donuyoruz :D cyborgtan daha iyi bi gemiye suan içn ihityaç yok
   
 5. the_flood

  the_flood User

  olay daha üstün gemi istemek değil. Asıl olay gelen bir yeniliğin düşük kalması, benim savunduğum ana fikir bu. Yüksek güçlü bir gemi gelsin cyborg u aşağı alalım olayı değil. Bakın; yeni kalkan ve tamir teknolojileri geldi, yeni ve eskilerine göre x2 gücünde, Ben bunu etkinliğin tamamında görmek isterdim. Bunda göremedim umarım tekrarlanırsa devamında görebilirim.
   
 6. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  Merhaba,

  15 Nisan 01:00 - 22 Nisan 00:59 (TR Saati ile) tarihlerinde aktif olacak etkinlik için geri bildirim konusu mesaj gönderimine açılmıştır.

  İyi forumlar.
   
  Minerva bunu beğendi.
 7. 9.986.796 Tecrübe Puanı kazandın.
  Sana 9.006 Şeref Puanı eklendi.
  7.205.480 Credits kazandın.
  1.021 Uridium kazandın.
  % aldın! İlerleme Puanı.

  15 Nisan 01:00 - 22 Nisan 00:59 (TR Saati) tarihleri arasında, ham malzemeleri elde etmek için Plutus'un sürgün edilmiş uzaylılarını yok edin ve özel ödüller için puan kazanın! Plutus Deneyleri etkinliği boyunca ham malzemeleri güçlü silahlar, donanım ve cephane üretmek için kullanın.
  Nisan ayındaki versiyonda;
  * Etkinlik NPC'leri vurulurken kazanılan uridium miktarı %30 artırılmıştır.

  %30 uridiumun arttırıldığına eminmiyiz? Eğer %30 arttırıldıysa ve bu kadar uridium veriyorsa çok az arttırılmış. Bu kadar tp veren yaratıktan daha fazla uridium vermesini beklerdim.

  Yaratık uridiumu %30 yerine %500 arttırılsa birşeye benzerdi. 10 milyon tecrübe aldığım yaratıktan bin uridium zor alıyorum

  [ Aynı yorumları farklı 2 konuya yaptığınızdan yorumlarınız birleştirilmiştir.]
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Nisan 2019
  HSWCloud bunu beğendi.
 8. uninstable

  uninstable User

  Ben bir şey sormak istiyorum yaratığı kestikten sonra çıkan kutuyu alamayıp haritadan atlayınca kutu neden kayboldu ?
   
 9. the_flood

  the_flood User

  kutu o an diyor ki ( yazılımı öyle ayarlanmış galiba :) ) : kardeşim..! almazsan alma bende giderim 20 dk. daha beklersin. harcadığın mermi de yanına kalsın :)
   
 10. uninstable

  uninstable User

  Bütün haritayı dolaştım ama 4-4 de saldırmalarından kaçtım hemen sonra geri geldim ve kutu yoktu. Belki belli bir hasar vermedim denebilir ama aynı hasarı sonraki yaratıkta yaptım kutumu alabildim.
   
 11. O kadar geri bildirim verdik önceki etkinlik için ama hiç birşey değişmedi. Güncelleme fikir havuzunda açtığımız gibi burdaki yazdıklarımızında hiç bir değeri yok.

  Etkinlikte elde ettiğimiz puanları arttıran veya 2 ye katlayan destek gelsin demiştik

  Herkes kendi haritasındaki etkinlik haritasına girsin demiştik

  Pvp deki npc nin çevresinde DDM koyulmasın demiştik
   
 12. puan toplayarak aldığımız lazer,sperom vs. bi kere mesela 6000 puan da lazer ve seproö ödlünü alacak kadar topla butonuna bastık diyelim. daha sonra ne zmn tekrar toplama yaabilriiz. u topla ekranın mekaniği nasıl çalışıyor analtabilecek varmı ?
   
 13. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  Merhaba,

  Her bir ödül için gereken puana sahip olduğunuzda, "topla" diyene kadar o ödüller beklemede kalır. Mesela 10000 puana sahipseniz ilk 2 ödül için gereken puanı toplamışsınız demektir. Dilerseniz tek tek ödülleri puan biriktirdikce veya toplu şekilde 2 ödülü birlikte alabilirsiniz. 50000 puan sahip olduğunuzda ve ödül(leri)ü topladığınızda 15000 Uridium karşılığında ilerlemeyi sıfırlayabilirsiniz.

  İyi forumlar.
   
 14. hmm kısaca 50.000 de bir 15 k uri karşılığı sıfırlıyor. tekrar aynı ödülleri ilgili puanlara ulaştığımda toplayabiliyorum yani. teşekkürler :) iyi forumlar...
   
  .Paradoks. bunu beğendi.
 15. uninstable

  uninstable User

  Bu ödülleri topla dedikten sonra sıfırlama işlemi nasıl oluyor ?
   
 16. Labirent

  Labirent Guest

  Merhaba,

  Sıfırlama butonu ortaya çıkar uridiumunuz yeterliyse sıfırlama işlemi gerçekleşir.


  İyi forumlar
   
 17. uninstable

  uninstable User

  [​IMG]

  Resimde gözüktüğü gibi
   
 18. HSWCloud

  HSWCloud User

  50000/50000 yaptıktan sonra sıfırlayabilirsin
   
 19. uninstable

  uninstable User

  Hadi ya bununla ilgili rehber konusunda görmemiştim. Tamamdır sağolun.
   
 20. Labirent

  Labirent Guest

  Merhaba,

  Rehber konumuzda bunun hakkında bilgi mevcuttur.

  İlerleme Puanları İlerleme puanları, NPC'lerden düşen Ödül Kutularından toplanabilir. Bu puanları tablodaki öğeler ile değiştirebilirsiniz.

  İlerleme puanlarıÖdül
  1,00015,000 CC-D Cephanesi
  5,00010,000 Seprom
  10,00015,000 CC-C Cephanesi
  20,00096 DMG-DLB Desteği & 96 SHD-DLB Desteği
  50,0001 adet NPC Nuke
  İlerleme puanları 15.000 Uridium karşılığında sıfırlanabilir.
  Panelinizde bunun sıfırlanabilmesi için tamamlanması gerekmektedir. Bunun içinde 50000/50000 olması gerekir.

  İyi forumlar
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş