Geri bildirim Plutus Deneyleri Etkinliği Geri Bildirimleri

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve _ALPHA_ tarafından 6 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. harita degişince çöp kayboluyor

2. the_flood

the_flood User

harita çıkış saatlerini ayarlayın...her haritada aynı saatte...

3. ONURBEY

ONURBEY User

Şimdiye kadar ki en boş etkinlik, oyuncuları birbirine düşürmekten başka bir işe yaramayan, tamamen anlamsız bir etkinlik.

Eğer TÜRK serverlarında bir etkinlik düşünülüyorsa, ilk önce TEST serverinde, ne kadar pislik yapmayı seven oyuncu varsa toplanır, onlara test yaptırılır, yaptıkları pisliklere göre etkinlik düzenlenir.

- Defalarca uyarıldığı halde, CITADEL le ateşi üzerine çek yeteneğini kullanma arkadaş dendiği halde, saatlerdir bu özelliği kullanan arkadaş ilk önce test serverinde denenir, ve derhal banlanır. Bunu sadece bir kişi yapıyor. ALLAH ailesine sabır versin.

- Defalarca arkadaşlar lütfen işaretleyemiyoruz, az açılın herkese yeter, dediğimiz halde, yapmaya devam eden oyuncular, olduğu sürece ne küfür biter, ne hakaret.

- Defalarca mayın koymayın arkadaşlar dedikçe mayın koymaya devam edenler,

- Oyunda böyle pislik yapmaya devam eden oyuncular olduğu sürece, chate ne CA dayanır ne CM, oyuncu banlamaktan usanırlar herhalde.

- Haritada o kadar çok oyuncu bir araya geliyor ki, FPS 0 oynamak işkence.

- Yeni NPC ler çeşitli haritalarda, gezer olsalardı, bu kadar çok sorun yaşanmazdı.

Sayın Oyun Yetkilileri, siz ağrımayan başınızı ağrıtmak için mi ? böyle bir etkinlik düzenlendi. ALLAH kolaylık versin işiniz zor.

Saygılarımla.

4. Söylediklerinin her bir kelimesine katılıyorum. Yabancı sunucularda böyle bir durum yaşanmıyor bizim tr oyuncular her etkinlikte böyle yapıyor.

5. herşey iyi güzelde şimdi şamadıraya sıkıyoruz adam citadelin ateş çeki kullanıyor nede olsa kimse kimseye sıkamıyor sonuç herekes madur 8 kişi kaymağı götürüyor bumu etkinlik ya dış şirkete sıkılsın yada citadel yetenek kullandımı patlasın

-İDALI- bunu beğendi.
  6. kokuluk18

kokuluk18 User

citadel yeteneği kullanıyorlar bu şekilde yaratığa dalmamız engelliyo :(

-İDALI- bunu beğendi.
  7. Etkinlikle ilgili yaşanan sorunların giderilmesi ve etkinlikten oyuncuların faydalanması için bu şekilde fikirlerim var. Desteğinizi bekliyorum.

1)Oyuncular diğer şirketlere ait etkinlik haritalarına giremez.
    2)Etkinlik haritalarında Citadel yasak. Veya citadel yetenekleri kullanılamaz.
    3)Şamandıra ve NPC işaretlemede sıkıntı yaşanıyor. Şamandıra ve NPC haritada sabit kalmalı ve Şamandıra NPC nin üzerine hiç bir gemi yerleşmesin.
    4)Kutu içerikleri yetersiz. Tarnom, Opitite materyalleri %500, Puanlar ise %300 arttırılsın.
    5)Etkinlik haritası çok kabalık oluyor. Burdaki oyuncuları bölmek ve haritayı rahatlatmak için x8 veya BL haritalarının daha yüksek seviyedeki oyuncuların girebileceği yeni etkinlik haritası getirilmeli.

*(Kolay Şamandıra): x1 haritasında şamandıraya 16. Seviye ve altındaki oyuncular girebilecek.
    *(Normal Şamandıra): x5 haritasındaki şamandıraya 17-22. Seviye arasındaki oyuncular girebilecek.
    *(Zor Şamandıra): x8 veya BL haritasında olacak bu haritaya 23. Seviye ve üstündeki oyuncular girebilecek.

Bunun dışında PVP'deki şamandıra çıkmaya devam edecek. Bu şamandıra diğerlerine oranla daha fazla içerik ödülü verecek.

6)Etkinlik Puanı Desteği: Etkinlik boyunca dükkanda 10.000 Uridium ile satılacak. Etkinlik kutularından elde ettiğin puanları 2'ye katlayacak.
    7)Etkinlik şamandırası ve NPC'si wız roketten etkilenmeyecek. (Yaşanan şekil değişikliği işaretleme konusunda sıkıntılara sebep oluyor.)

Son düzenlenen: 13 Şubat 2019
    -İDALI-, miralay_34_54 ve Aydın_36 bunu beğendi.
  8. Tam destek

9. 4 4 deki yaratıgı kesip çöpü alıyorum. 240 obtitite aldın diyor ama birlestire sadece yarısı ekleniyor. acil çözüm bulunuz

cengizcc bunu beğendi.
  10. the_flood

the_flood User

p.e.t işaretleyici alacam 14 günde 12.000 optite nasıl alınır ya..günde neredeyse 1.000 optite. 4-4 de zaten sıktırmıyorlar 2-x de ise gemi başı 2-3 tane düşüyor.nasıl olacak bu iş. bir düzenleme lütfen..

11. ATXPOWER

ATXPOWER User

etkinliği beklediğime acırım.

uğraşmaya değmez

12. byzerg

byzerg User

etkinlik güzel ama keşke şu olay olmasaydı ''Ayrıca Ödül Kutularına ek olarak, yüksek riskli NPC'ler rastgele ihtimalle aşağıdaki Dusklight tasarımlarını düşürür. Bu tasarımlar NPC'ye ilk vuran oyuncuya aittir'' oyunda tıklama botu kullanıyolar die biliyorum ben.

13. Etkinliğin acil düzenlenmesi gerek . 4-4 de yaratığa sıkabilene helal olsun; mayın mı dersin , sıralama gemileri mi dersin , klanını toplayıp sağa sola sataşan mı dersin , citadel'le ateş çek mi dersin , dersinde dersin .... Kutu içerikleri tatmin edici değil . 20-30 dk sap gibi bekliyoruz ne için ? 2 parça optite belki bir şans hekate için :) Gerçekten uğraşmaya değmez .

14. Aydın_36

Aydın_36 User

Etkinlik dediğimiz şey tamam yine temelde para kazanmak için yapılan bir şeydir fakat yinede oyuncuların çok çaba sarf etmeden güzel ödüller alması sağlanır ki etkinlik olsun değil mi ? Ve forumda Mod arkadaşlar hep aynı şeyi söylüyorlar '' bu etkinlik yeni oyuncuların gelişmesi için faydalı '' ??? Efendim ? Nasıl faydalı mesela ? Hadi sağlam bir bilgisayarın var,4/4 haritasına bulaşmadan sadece x/1 veya x/ 5 haritasındaki kapılara girip yaratıklara sıktın,ezik bir gemiye sahip olduğun için atışların diğer oyuncuların yanında hiç bir şey ifade etmeyecek o yüzden en düşük ödülü alacaksın.Birleştirmeden Lf4 falan almak zaten imkansız,çünkü Mod veya diğer elit gemiler için kolaydır belki ama yeni bir oyuncunun ( misal ben :) ) 10.000 Uri ve 40. milyon kredi kasması zor,çoook zor. Bu etkinlik değil,yada yeni oyuncuların gelişimini kolaylaştırmak için yapılan bir şey değil,başka bir şey.

15. Aydın_36

Aydın_36 User

4/4 de çıkan npc yi kesmeye çalışırken oluşan seyir defterim;
    14.02.2019 - 08:09[​IMG]Bir mayın tarafından imha edildiniz.
    14.02.2019 - 08:09[​IMG]Gemini atlama kapısında tamir ettin.
    14.02.2019 - 08:08[​IMG]Gemini atlama kapısında tamir ettin.
    14.02.2019 - 08:08[​IMG]Bir mayın tarafından imha edildiniz.
    14.02.2019 - 08:08[​IMG]Bir mayın tarafından imha edildiniz.
    14.02.2019 - 08:08[​IMG]Gemini atlama kapısında tamir ettin.

Ne zaman o haritaya girsem ya oyuncular kesiyor yada mayınlara patlıyorum.Güya bu etkinlik yeni başlayan ve gelişmeye çalışan oyuncular için fırsat olacaktı.

16. KARBONAT50

KARBONAT50 User

yemın ederım 11 yıllık darkorbıt hayatımda bukadar sacma bı etkınlık gormedım. abı optıte madenı toplamak ıcın yırtılıyoz adam gelıyo kesıyo gıdıyo 4*4 de durulmuyo maden bıtıyo sureklı. ayrıca ılerleme puanındakı odullerde ben en sondakı odulu almak ıstemıyorum ama ona gelmeden sıfırlanmıyo sacmalıgın danıskası olmus

17. KARBONAT50

KARBONAT50 User

yemın ederım bende ona acınıyom

18. valla etkinlik geldiğinden beri 30 40 tane kırmızı yaratık tuttum gemi düşmüyor en yüksekte vursam en düşükte vursam düşmüyor tasarımları fulledim gemi düşmüyor abi kafayı sıyırıcam bi güncelleme yapın şu oyuna

19. BlueSparkk

BlueSparkk User

Hecate gemisi gayet güzel, özelliği cok kullanışlı. Fakat eksikleri var. Daha dün cyborgu sonunda alabildim. ve aynı gün içerisinde hecate gemisini aldım. Hecate gemisi pvp de cok kullanışlı fakat yaratık kesmeye gelince özelliği işe yaramıyor. düzeltilirse cok iyi olur. en az bi cyborg kadar dengelenmesi gerekiyor. eğer öyle olursa oyunun en iyi gemisi olabilir.

20. Hecate hasar bakımından yetersiz olmuş. Hiç değilse cyborgden bir artısı olması lazımdı.. örneğin hız.

newcode bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.