Plutus Etkinliği Son Tarihi

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve ***BALIKESİR** tarafından 3 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Kolay gelsin etkinlik kapısını bu gün son kez mi yapacaz yoksa yarın bir kez daha yapacakmıyız

2. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Forum kuralları gereği konu başlığının tamamı büyük harfle yazılmamalıdır.

Etkinlik bugün 00:00'da sonlanacaktır. Yani bu geceye kadar kapıyı yapabilirsiniz.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Nisan 2019
  3. Peki ödüller hemen mi yükleniyor yoksa yine bekleyecekmiyiz ? bilginiz varmı acaba

4. _01_

_01_ User

sıralama saat 12 den sonra görüntülenebilecek mi acaba

5. Hayır yarın sabah resetinden sonra gözükür

6. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Etkinliğin bitimi ile ilgili gerekli duyuruya buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

Twilıght¯-βΣĿĿΛ-¯ bunu beğendi.
  7. *ECHQ***

*ECHQ*** User

.Paradoks. admin 25 mart pazar günü oyun problemi sonucu patlayan kapılar ne olacak bir bilgi var mı? Ciddi mağduriyet var umarım konu dikkate alınır...

8. _01_

_01_ User

bu gece sabaha karşı 4:30 ila 6:30 arasında ödüller dağıtılacaksa sıralamaya da sabah ulaşabiliriz o zaman

9. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Sunucu reseti ile birlikte Şeref Salonundan ulaşabileceksinizdir.

İyi forumlar.

Merhaba,

Bu durum ile ilgili support ekibine yazınız, en doğru cevabı onlar verecektir.

İyi forumlar.

10. *ECHQ***

*ECHQ*** User

supporta yazdım aldığım cevap ''o gün için'' konudan yani problemden haberleri olduğu ve bunu iletecekleri yada ilettikleriydi. Ardından herhangi bir bilgilendirme ne forumda nede support tarafından olmadı..Konuya vakıf iseniz bu konuyla ilişkili nasıl bir tutum takınılacak bilgilendirirsiniz diye düşünüyordum, sanırım yanılıyorum....

11. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Support takımın işelyişi ile ilgili bilgilere vakıf değilim ne yazik ki, sizden ricam ilgili ticket № belirterek support ekibine bilgi talebinde bulunun.

Iyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.