Plutus Malzemeleri -Birleştir

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve usta06 tarafından 14 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. usta06

usta06 User

Benim birleştirme ekranımda şöyle bir sıkıntı var :
    Normalde gelişmiş LF4 ler Khylon , Tetrathrin vs. istiyor. Burda bir sıkıntı yok. Asıl sıkıntı plutusun birleştir öğelerinde , daha doğrusu sadece yansıma sondasında. Ekranda diğer LF4 lerden çift olduğu halde yansıma tek ve etkinliğin tarifinden değil eski tarifinden yapılabilir görünüyor. Birleştirdeki Yansıma LF4 ikonu ise etkinliğe ait olandan. Umarım doğru anlatabilmişimdir.
    Kısaca Etkiniğin yansıma sondası tarifini kullanamıyorum onun yerine eski tarif var ve etkinlik ikonuyla gösteriliyor (etkinliğin sayacı var üzerinde).

2. usta öyle bi özetlemişsin ki ben anladım ama modlar anlar mı bilmiyorum. Sen bence bu derdini unut önüne bak, tek tavsiyem bu olur.

usta06 bunu beğendi.
  3. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Aynı sorunu yaşayan başka oyuncular da bulunmakta, bu nedenle büyük ihtimalle genel bir durum. Lütfen sorununuzu ekran görüntüleriyle Destek Ekibi'ne iletin, gerekli raporlamalar yapılacak ve sorununuz en kısa sürede çözülmeye çalışılacaktır. Destek Ekibi ile buradan iletişime geçebilirsiniz.

İyi forumlar.

.Paradoks. ve usta06 bunu beğendi.
  4. the_flood

the_flood User

oyunda bu kadar sorun varken sondaya takılma.Bende de çıkmıyor o_O . bu saatten sonra olmaz o iş bir sonraki plutus a artık :cool:

5. usta06

usta06 User

orası öyle de tam onu birleştirmeye karar vermiştim şansa bak :D

6. Evet bende de öyle ama bu durum önemlimi diye düşünecek olursak önemsiz çünkü kimsenin yansıma birleştirdiğini sanmıyorum

7. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Geri bildiriminiz gerekli yerlere iletilmiştir. En kısa zamanda bu sorun çözülecektir. Ayrıca Plutus Deneyleri Etkinliği hakkındaki görüşlerinizi buradaki konuda belirtebilirsiniz.

Gerekli cevap verildiğinden ve yönlendirmeler yapıldığından konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Nisan 2019
    .Paradoks. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.