Öneri Plutus Müsabakası Final Etabı Hakkında Bilgilendirme

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Manitu tarafından 15 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Manitu

  Manitu Board Administrator Team Darkorbit

  Konunun amacı nedir:

  Konu; yapmakta epey zorluk çekilen Final bölümünü siz değerli oyuncularımıza tanıtmak ve bu şekilde Plutus'u yenmenizi kolaylaştırmaktır.


  Sizin için hazırladığımız video:

  GOP - Final sırasıyla yapılması ve dikkatli olunması gerekenler:
  • Kapıda ilk olarak Plutus'un çevresinde bulunan 4 adet Turret'i imha etmektir. Bu Turret'lere ilk vurduğunuzda Warhead adlı bir NPC çıkar ve üzerinize gelerek 500.000 hasar verir. Lütfen Turret'lere saldırırken aranızda belli bir mesafe koyun ve bu NPC'yi gördüğünüz gibi hedefinizi bırakıp bunu imha edin. (Bu aşamada x4 + RSB kullanmanızı tavsiye ederiz.)
  • Turret'ler imha edilince Plutus'un çevresinde 8 Jeneratör olacak ve Plutus size devamlı olarak Sekeer ve Warhead yollayacak. Jeneratör'ler pembe alanında 5 saniye durmanız durumunda patlayacak ve böylece Plutus'la mücadeleniz başlayacaktır.
  • Jeneratör aktive ederken en önemli husus hafif konfigürasyonda halka düzeninde olmanızdır. Zaten Warhead'ları imha ederseniz hiç bir sorun yaşamayacaksınız. Ayrıca mayınlara da basmamaya özen gösteriniz.
  • Tüm Jeneratör'ler açılınca Plutus serbest kalır ve sizinle mücadeleye başlar. Yine Plutus'la aranıza mesafe koyun; böylece Warhead'ları önceden görür ve imha edebilirsiniz.
  Bunlara dikkat ettiğiniz sürece kapınız kolayca bitecektir.

  UNUTMAYIN: Warhead ciddi risk taşıyan bir NPC'dir. Bu NPC'nin saldırısına uğramamak için tüm rakiplerinizle (Turret & Plutus) aranızda mesafe koyarak savaşın. Warhead gördüğünüz gibi doğrudan onu işaretleyip uzakta imha ederseniz size hiç bir hasar veremeyecek ve böylece mücadelede üstünlük sizde olacaktır.

  Şimdiden etkinlikte iyi eğlenceler, bol şanslar diliyoruz.

  DarkOrbit Türkiye Ekibi
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş