Geri bildirim Plutus Müsabakası Geri Bildirim Konusu

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve .Hakan. tarafından 27 Ocak 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. .Hakan.

.Hakan. Guest

Merhaba arkadaşlar,

Forum kurallarına uyarak etkinlik hakkında görüşlerinizi buradan bildirebilirsiniz.

İyi forumlar.

2. NFS_Eren

NFS_Eren User

günaydın etkinlik biterken etkinlik açıklamalarını paylaşma isteği doğmuş sizde ttnet gibisiniz ekip olarak

3. .Hakan.

.Hakan. Guest

Selam,

Etkinlik duyurusunu geç paylaşmamızın bazı sebepleri vardı.
    Verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz. :rolleyes:
    Bundan böyle forum eski işlevselliğine kavuşacaktır. :)

İyi forumlar. ;)

4. POSEİDON

POSEİDON User

Acaba ekibinizde hadi çevirmeni geçtim ingilizce bilen bir tane bile mi insan yok da clienti müşteri olarak gauntleti eldiven olarak çevirerek foruma atıyorsunuz. Gerçi çok belli ki çeviriye atıp ordan bi kere bile kontrol etmeden foruma atmışsınız onu da etkinliğin bitmesine 5-6 gün kala paylaşıyorsunuz. Şimdi bunu da yazıyorum diye beni banlayacaksınız ama insanın gönüllü ya da ücret karşılığı yaptığı işe saygısı olur birazcık.

5. .Hakan.

.Hakan. Guest

Selam,

Bazen çeviri hataları olabiliyor. :oops:
    Bize nerede yanlış yapdığımızı da gösterebilirsiniz. (Gözden kaçırdığım yerleri düzelttim.)
    Sinirlenmenize gerek yok. :)
    Siz de biliyorsunuz ki forum belirli bir süre boş kaldı.
    Yeni geldiğimiz için bazı bölümlere yetkimiz yoktu ve duyuru gecikmek zorunda kaldı.
    Şuan takvim de dahil tüm eksikleri tamamlamaya çalışıyorum.
    Forum eski işlevselliğine geri kavuşacak. ;)

Kimsenin sizi uyaracağı yok. Kurallar dahilinde yazdığınız sürece. :p

İyi forumlar dilerim.

Son düzenlenen: 27 Ocak 2024
    okanozcann ve POSEİDON bunu beğendi.
  6. Savaş bileti veren etkinliklerin genelinde görevlerden çok az miktarda savaş bileti anahtarı veriliyor. Eskiden olsa yeterli derdim fakat hem gemi sayısı fazlalaştı, hem item sayısı fazlalaştı. Yani elde ettiğimiz anahtarların tamamını bile modüle versek işe yarar kullanabileceğimiz modül düşmüyor (eskiden daha güzel modüller düşerdi) , elimde solaris plus, goliath plus ve citadel plus var bölünme hariç tüm anahtarlarla modüller aldım ne bu üç gemiye ne de başka bir gemiye takıp kullanabileceğim modül çıkmadı. Bir de elimizdeki anahtarları modüle harcasak iac, oil , eir , bölünme... gibi maddelere harcayamıyoruz. 1 roketatar için 2400 bölüme lazım etkinlikten aldığımız 50 :eek: , daha spartan için gerekeni yazmıyorum bile.
    İçerikleri sizin ayarlamadığınızı biliyorum fakat gönderdiğiniz önerilere iyileştirme yapılması gerektiğini de ekleyin lütfen. Sonuçta az da olsa bu oyunu hilesiz hurdasız oynayanlar da var. Herkes h.içi haritalara h.sonu hadese bota atmıyor gemisini , veya bota seri ebedi döndürmüyor...

byeno7 bunu beğendi.
  7. KruelSiege

KruelSiege User

Bence sıkıcı bir etkinlik olmuş. Hedefleri tamamladıktan sonra belki düzgün bir modül düşer ya da 5m uriyi kazanırım diye kapıya giriyorum. Bence normal bir galaksi kapısını yapmaktan farkı yok. Daha iyisi nasıl olabilirdi bilmiyorum ama ben sadece etkinliğin bitip yerine yeni etkinlik gelmesini ve hedefleri tamamlamayı bekliyorum. Birkaç etkinlik var bunlar tekrar ediyor, yeni bir etkinlik lazım ki heyecanlanalım, yeni bir şeyler keşfedelim.

Yine de kapıdan modül düşmesi güzel. Hiç yoktan iyidir. Genelde hiç kullanılmayan gemilere modül düşüyor ama olsun, belki güzel bir şey düşer etkinlik bitene kadar.

8. bu müsabakada bana hep citadel modülleri çıktı cyborg içinde koyulsun diğer müsabakada lütfen

9. .Hakan.

.Hakan. Guest

Selam,

Tüm geri bildirimleriniz eksiksiz bir şekilde iletilecektir.

İyi forumlar.

10. byeno7

byeno7 User

%100 katılıyorum anahtar sayısı arttırılmalı

21 modül ve 2 tane bölünme kristali aldım anahtarlarla

Citadel plusa 1 dmg, 1 tane de spectrum plusa shld modülü düştü diğerleri çöp gemiler. Etkinlikten düşen ve görevlerde verilen modüllerden yine çöp gemiler düştü. XT10 modüller bile felaket bende mı şans yok yoksa bu işte bir şey mi var çözemedim.

Anlamış değilim ezik gemiler(phoenix, nostromoi leonov vs.) neden modüllerde var. Yeni başlayan düşük levelli oyuncular için desem onlarda bu etkinliği yapamaz.

SOLOTÜRK!80 bunu beğendi.
  11. benimde aynı durum savaş bileti kutularının tümünü aldım hepsinde oyunda kullanılmayan modülleri verdi.bende birtek citadel gemisi yok hangarda 8 tane citadel modülü verdi.

12. Buna ben cevap vermek istiyorum. 2014-2015 yıllarında bir yıl kadar oyunu oynadım. O zamanlar dediğin gibi hile hurda olmadığı için her oyuncu kendi çabasıyla veya kurduğu sıcak dostluklar sayesinde gelişiyordu. Oyundaki herhangi bir eşyayı almak yoğun çaba istiyordu ve sana şu kadarını söyleyeyim onca zaman ve kas gücüne rağmen o yıllarda oyundaki o sıcak atmosfer, sıkı dostluklar, gerçek anlamda yapılan diplomatik ilişkiler neticesinde eline geçen en ufak eşyanın verdiği hazzı anlatmaya kelimeler yetersiz kalır. Şimdi ise hileler sayesinde oyuncular arasında oluşan güç farkları yüzünden oyun tamamen oynanamaz hale gelmiş. Sonuç olarak da düşük seviye gemiler için oyun sıkıcı, boğucu ve zaman ayırmaya değmez bir halde. Senin, benim ve diğer tüm düşük güçteki tüm oyunculara ne verilse yine az gelecek çünkü hilecilerin açtığı ara kapanmaz dereceye ulaşmış durumda. Tek çözüm oyunun hileye karşı radikal çözümleri olan ve oyunu yeni nesil bir platformda tekrar diriltecek bir şirkete satılmasıdır.

B.A.T.T.I.C.O.N bunu beğendi.
  13. Etkinliğin + ve - yönlerini değerlendireceğim.

+'lar:

+Ödüllerin pet tarafından toplanabiliyor olması.
    +Son bölüme kadar ortalama bir geminiz varsa yapabiliyorsunuz.
    +Ara ara bölüm sonlarında yaratıklardan sandık düşüyor pete toplatırsanız ödüller güzel geliyor.
    +Kapıya giriş süresi 5 saatte bir.
    +Arada bir seprom düşüyor fena değil cephane çıkması güzel.
    +Modüllerin çıkması hoş ama modül düşüremedim henüz.

-'ler:

-5.000.000 Uridium jackpotun kaldırılması iyi olmamış.
    -Warheadler plutus altında toplanıyor ve toplanması çok iyi değil tıklanamıyor plutusun tıklama objesi büyük olduğu için ve aynı hızda gittikleri için warheadleri işaretlemek zor anca size yavaşlatıcı atması gerek ama ölüyorsunuz zaten yavaşlatıcı atınca.
    -Plutusun tüm haritaya atom bombası attığında hasar verdiğinde şamandıralara giremezseniz ölüyorsunuz bu çok iyi bir özellik değil en azından insta kalkan kullanınca bu hasarı şamandıradan çok uzaksak bertaraf edebilmeliyiz.
    -Normal kapıyı tamamlayınca kolay kapıya girmek içinde 8 saat beklemeniz gerekiyor bu çok saçma bir durum olmuş ben 2 kapıyıda yapmak istiyorum belki.
    -Yaratıklardan düşen sandıklardan gelen malzemeleri toplayınca katlayıcı, kutu argesi ve pet modülleri etki etmiyor bu çok kötü olmuş.

Kapıyı yapana kadar ki çektiğim acılı kısım:

İlk başlarda diminisher ile girdim ancak son anlarda çok zorlandığım için 4 kere patladım solace aldım kalkan takmadım ilk konfiye güvede vurmaya başladım şamandıra çıkardıkça şamandıralara girdim warheadlere değerseniz yanıyorsunuz kanser oldum zaten bu yüzden. Her neyse haritanın üst kısımlarında daire çize çize kesmeye özen gösterdim şamandıra çıktıkça girdim yeşillere ancak benim tavsiyem hedef alanınızı temiz tutmak için taretlerden çıkan yaratıkları tamamen temizleyin sonra plutusa girin. Bunun nedeni warheadler üzerinize gelirse ve şamandıraya girdiyseniz tüm yaratıklar üstünüze gelince warheadleri işaretleyemiyorsunuz ve bu nedenle patlama ihtimaliniz çok artıyor.

Şu anlık bu kadar henüz kolay kapıyı tamamlamadım. Eski toprak olduğum için normal kapıyı bitirdim bakalım ne olacak ilerleyen süreçlerde.

Son düzenlenen: 2 Şubat 2024
    .Hakan. bunu beğendi.
  14. .Hakan.

.Hakan. Guest

Selam,

Tam aradığım geri bildirim bu işte. :rolleyes:
    Teşekkür ederim size. :)

İyi forumlar. ;)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.